2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه جواب سوال من و بدید خانوما اگه خواستگار با شغل افسر بیاد براتون قبول می کنید با دلیلش بگید جواب ...

والا من اصولا خواستگار رو بر اساس شغل انتخاب نمیکنم.بیشتر به دوست داشتن تفاهم و خانوادش اهمیت میدم.افسری ام شغله دیگه.

2456
میشه جواب سوال من و بدید خانوما اگه خواستگار با شغل افسر بیاد براتون قبول می کنید با دلیلش بگید جواب ...

مگه مشکلش چیه که قبول نکنیم

من به شخصه قبول میکنم

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

گوشی بزار کنار 

خوابت میگیزه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

الان شما این سوالو اینجا گذاشتی که این بنده خدا خوابش پرید. اخلاقم خیلی مهمه ایمان اخلاق بعد شغل خوب .افسریم خوبه

2714
عزیزم معایب و مزایای شغلش رو میدونید چیه ؟

نه

ولی هررر شغلی یه معایبی داره  یه مزایایی هم داره

مهم اینه که قبول کنی باهمه چی کنار بیای 

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است