2726
عنوان

دندون درد توروخدا بیاید

56 بازدید | 11 پست

دارم از دندون درد میمیرم مسکن و دنتول و لیدوکایین و هیچی دردمو اروم نمیکنه بخاطر قرنطینه نرفتم دکتر اما دیگه نمیتونم تحمل کنم. میخوام برم دکتر، روز 13 بدر هستن اخه؟ دارم میمیرم ار درد 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرنگ استریل بردار ... ماده درون ژلوفن رو بکش ... روی همون دندونی ک درد میکنه بریز ... آرومت میکنه...فک میکنم دندون پزشکی ها اکثرا تعطیلن فقط کلینک ها بازن ک اوناام چیزای معدودی رو انجام میدن

2728
عزیزم اگه میخک تو خونه داری بزار روش.  ... بمیرم برات منم کشیدم خیلی خیلی بده انشالله خوب شی بت ...

خدانکنه اخه. میخک ندارم ولی فک نکنم از دنتول و لیدوکایین قوی تر باشه باز نیستن دکترا؟ دیگه نمیتونم تحمل کنم

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
سرنگ استریل بردار ... ماده درون ژلوفن رو بکش ... روی همون دندونی ک درد میکنه بریز ... آرومت میکنه... ...

اینکارو کردم اروم نشد نصف شیشه لیدوکایین خالی کردم رو دندونم آروم نمیشه

تی بگ چایی بزار روش

فک نکنم اخه از لیدوکایین قوی تر باشه میترسم بذارم بدترم کنه

خدانکنه اخه. میخک ندارم ولی فک نکنم از دنتول و لیدوکایین قوی تر باشه باز نیستن دکترا؟ دیگه نمیتونم ت ...

عزیزم دنتول رو بزن رو ی تیکه کوچیک گاز استریل بعد گردالیش کن با نوک خلال دندون بکن تو سوراخ دندونت دقیقا همین کاری که بهت گفتمو بکن 

الان برات ختم صلوات میزارم و گروهم دردت اروم بشه

حاجت داشتین بیاین تاپیک اخرم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
عزیزم دنتول رو بزن رو ی تیکه کوچیک گاز استریل بعد گردالیش کن با نوک خلال دندون بکن تو سوراخ دندونت د ...

مرسی عزیزدلم. من از دیشب دارم هرچند ساعت یبار دنتول میزنم یکم بهترم صبح خیلی عذاب کشیدم دردش با هیچی نمیوفتاد

ببین زدن مدلی که من بهت گفتم خیلی بهتره و اثرش بیشتره

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن