2733
2734

رفیقم با یه پسره رفیق

با رفیق دوس پسرش هم قبلش رفیق بود 

اومد پیش دوس پسرش کلاس بذاره بگه فلانی به من پیشنهاد داد دوس پسرش گفت باشه 

بعد که رفیقشو دید به رفیقش گفت به فلانی پیشنهاد دادی 

رد کرد 

بعد پسره گفت این با من بود عکسای ...به پسره نشون داد و پیاماشون نشون داد دوس پسرش کات کرد باهاش گفت دروغ گو تو با پسره بودی الکی میگی پیشنهاد داد ابروش رفت چیکار کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ديگه الان چكار كنه مثلا 😐

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
2738

هیچی بکشه بیرون

و بنظرم کسی که با دروغ میاد پز بده زیادم گناه نداره

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2706