2726
عنوان

من خیلی تنهام

164 بازدید | 11 پست

هفته دیگه باید زایمان کنم،ازاول بارداری تحت نظر بودم باید برم مرکز استان برا زایمان شهر خودمون امکانات نداره

حالا دکترمم مطب نمیشینه اصلا نمیدونم کی باید زایمان کنم

اعصابم و روانم خیلی بهم ریخته -مامانم پیره نمیتونه همرام بیاد 

خواهرمم بچه کوچک داره همه سررخونه زندگی خودشونن

اصلا توکرونایی نمیبینمشون 

میخام برم زایمان کنم هیج کس نیست همرام بیاد

جاری م هست همون جایی میخام زایمان کنم ولی روم نمیشه بگم همرام بیاد

از این حجم بی کسی الان فقط اشک میریزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسرت هست مهم ترین فرد زندگیت، به خواهرتم میتونی بگی بچه رو بذاره پیش مادرت و بیاد 

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

5تاصلوات فرستادم انشاالله به سلامتی زایمان کنی

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

عشقم اصلا ناراحت نباش تو خدا رو داری مطمئن باش اون هواتو دارهههه بعدشممم چیه اینم انرژی منفیاااا مثبت فکر کنننن باشد دستو صورتتو بشور یه ننفس عمیق بکشششش آروم باششششش تو تنها نیستی شرایط جور نیست 

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

عزیزم مستقل بودنو یادبگیر,خودت برو,نهایت به شوهرت بگو ب جاریت بگه ک بیاد پیشت,دیگه غصه خوردن نداره,من ک از بچگییه جوری مستقل بار اومدم ک جای تو بودم خودم تنهایی میرفتم میزاییدم ,اگه طبیعی باشی ک حالت خوبه,درد انچنانی ای بعد زایمان نداری,اگه روتون نشد ب جاریت بگی یهروزه بیمارستانو پرستار بگیر,عزیزم حیف نی روحیه خودتو و اون بچه طفل معصومو داغون میکنی,من از خدامیخوام دوقلو باردار بشم ,ب منم بچه بده اصلاکسی باهام نیاد بیمارستان واسه زایمان,بخدا همه این چیزا میگذره میره,ب فکر خودتو بچت باش

برام دعا کنید بچم صحیح وسالم ب دنیا بیاد برام صلوات بفرستین  انشا...خدا ب حق نفسای شما مشکلمو ...

عزیزم من گروه ختم صلوات دارم برات اونجا گزاشتم ایشالله راحت و بی دردسر ی بچه سالم و ارووم میزایی بعد راحت میای خونه بچه هم کاری نداره راحت ی دل سیر هرشب رو شکم میحابی هی نفس راحت میکشی

حاجت داشتین بیاین تاپیک اخرم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن