2726
عنوان

ی لحظه میاین😔

162 بازدید | 19 پست

اگه میشه برام دعا کنین من دلم خیلی شکسته کسی ک بهش اعتماد داشتم و دوسش دارم شکوند.دعا کنین برگرده حالم خوب شه قسمتون نمیدم اگه دلتون باهام بود دعا کنین واسه حاله بدم و دله تنهام اخه دعایه شمارو خدامیشنوه😔منو ب عنوان خواهرکوجیکتون قبول کنین

دعا میکنم خدا هرچی صلاحته برات پیش بیاره🥰🥰

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما   

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

صلوات فرستادم و دعا کردم استاتر♥️

شماهم اگه خواستی برای حل و رفع همیشگی مشکل و دردسره سختیه برای منو مادرمو خواهرم پیش اومده دعامون کنه 😭😭😭😭😭😭😭 دیگه کم آوردیم دیگه نمیتونیم😓

صلوات فرستادم و دعا کردم استاتر♥️ شماهم اگه خواستی برای حل و رفع همیشگی مشکل و دردسره سختیه ب ...

ایشالله ب حق همین اذان صبح مشکلتون حل بشه ۵تاصلوات براتون فرستادم:)❤🌹

2706