2733
2739
عنوان

عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 75 پست
اگه اون آینده اومد بچه من آسایش میخواد پول میخواد آرامش میخواد.دوس دارم بچه م تو حیاط خونمون بدوه نه ...

به نظرم شما لذت بردن از زندگی بلد نیستید ،به امید یه آینده ای که معلوم نیست کی میاد و چی میشه، آدم جوونی و زمان حالش رو خراب نمیکنه ،مگه چند بار آدم جوون میشه که بتونه لباسای رنگارنگ بپوشه موهاشو رنگ کنه به خودش برسه ،وقتی عمر گذشت دیگه گدشت ،بعدم مردا خیلی قدر شناس نیستن ،میگن خب با این یکی جمع کردم ،حالا که بلد نیست خرج کنه با یکی دیگه خرج میکنم‌

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
حالا گیریم نیومد اون اینده بااین وضع کشور 😑بااحترام به تموم حرفاتون انگار شما خساست تو وجودتون هست ...

اگه اون آینده هم نیومد اشکالی نداره چیزی به دلم نمونده،بخدا اصلا دلم واسه گوشی نمیره که بخوام بخرم

آره میگن خسیسم اما مثلا کفش فقط مارک اسکیچرز میگیرم چون واقعا کفش مهمه،اما مانتو برام مهم نیست مارکش چی باشه جنسش خوب باشه کافیه،مثلا من لباسامو اکثرا از ترکیه میخرم اما ترکیه زمینی میریم هزینه مون خیلی کمتر میشه خریدامون بیشتر میشه تو راه هم کلی جاهای دیدنی می بینیم

من یه مانتو پارسال ترکیه خریدم 64 تومن

کلا بلدم کجا پول خرج کنم کجا نکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای بخدا من اینجوری نیستم من کلی ب خودم میرسم مسافرت میرم 😂😂😂😂😂

پس چطور تو ۲۲سالگی با حقوق کم ساینا خریدین و همزمان کلی به خودتون میرسین😐

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
مرسی ازتون کمی تا قسمتی رفع شد😂😂

انشاالله وقتی رسید دستت و از امکاناتش استفاده کردیو چند تا سلفی باحال گرفتی کلا عذاب وجدانت رفع میشه و لذت میبری🤣

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

قشنگ خرج میکنیم

18 سالم بود دانش آموز میگرفتم درس میدادم،یه وام خونگی گرفتم ماهی 300 به زووور میدادم در کنارش تو 4 سال تونسم 6-7 تومنم چمع کنم اون موقع ساینا رو قسطی خریدم 9 تومن اول کار دادم موقع تحویل ماشین هم 8 تومن فکر کنم دادم

بقیه شم قسطی 4 تا چک شش ماهه،دیگه فقط چمع میکردم و پول ذخیره میکردم تا این تابستون 98 بود چکا تمام شد

شوهرمم 33 سالشه 7 سال پیش 10 تومن فکر کنم داد واسه مسکن مهر خونه بخره بقیه شم اقساط داد الان قسط میده یه زمینم بیرون از شهر چند سال پیش خرید و کم کم درستش کرد با زمان و مدیریت میشه به همه چیز رسید اون موقع من با شوهرم دوست بودم

اما همه چیمون با فکر هم بود

5.5 دوس بودیم 2 سال نامزد 1 سال عقد1 سالم هس عروسی کردیم

الانم خداروشکر اقساطمون خیلی کمتر شده بفکر این هستیم خونمون بزرگتر کنیم 

بخدا هر چی میخوای برات فراهم میشه اگه اراده کنی

مثلا عروسیمونو خیلی قشنگ برگزار کردیم بدهکار نشدیم

ماه عسل رفتیم ترکیه

البته من قبلش ترکیه رفته بودم اما با خانوادم و تور اما با شوهرم زمینی رفتیم امسالم اگه کرونا بذاره میریم من از زندگیم لذت میبرم واقعا گوشی برام مهم نیست

2738
قشنگ خرج میکنیم 18 سالم بود دانش آموز میگرفتم درس میدادم،یه وام خونگی گرفتم ماهی 300 به زووور میداد ...

خوشبخت باشی عزیزم حالا جدای از این حرفا من خودمم اهل ولخرجی نیستم همیشه رو حساب و کتاب خرج میکنم شوهرم به شدت ولخرجه و فقط به شکم فکر میکنه و متاسفانه مجردی هرچی کار کرده هدر داده این ۴سالی که باهاشم یه تکونی بهش دادمو اوصاعش بهترشده خودش هم همیشه میگه اگه تو نبودی فقط درمیاوردم و الکی خرج میکردم ولی خب از طرفی گوشی برام مهمه واسه همین اون حرفارو بهتون زدم امیدوارم دلخور نشده باشین❤

الانم 25 سال و نیممه 😐

کلا همه تو اقوام ب من میگن خیلی زرنگی

یکی از آقایون جلوخانمش و کلی دختر دیگه به من گفت تو الگوی دخترای اقوام مایی،دیگه خلاصه خیلی دوسم دارن😂

اما مدتیه تنبل شدم همش عذاب وجدان دارم😞

خوشبخت باشی عزیزم حالا جدای از این حرفا من خودمم اهل ولخرجی نیستم همیشه رو حساب و کتاب خرج میکنم شوه ...

فدات شب آبجی همچنین

کاملا درکت میکنم چون بابای خودم بشدت ولخرجه و مامانم فقط پس انداز کرده همیشه

مطمئنٱ کار تو خیلی سخت تر از منه اما من اگه شوهرم مث شوهر تو بود حتما ب خودم میرسیدم وقتی شوهر ب خودش میرسه بااااید رسید

آدما و شرایط با هم متفاوتن

ننههههه عزیزم واسه چی ناراحت بشم آخه

فدات شب آبجی همچنین کاملا درکت میکنم چون بابای خودم بشدت ولخرجه و مامانم فقط پس انداز کرده همیشه م ...

دقیقا کارم خیلی سخته همش باید جلوش رو بگیرم نره ولخرجی نکنه 🤣🤣🤣 خودش چون میدونه یه هزارتومن هم نمیتونه پس انداز کنه پولارو میده دست من مدیر مالی خونه  منم 😁😁😁 

دقیقا کارم خیلی سخته همش باید جلوش رو بگیرم نره ولخرجی نکنه 🤣🤣🤣 خودش چون میدونه یه هزارتومن ...

بازم خداروشکر که خودت بفکری

خدا صبرت بده چه دعواهایی موقع خرید خونه داری تو فروشگاه ها😐😐😂😂😂

بازم خداروشکر که خودت بفکری خدا صبرت بده چه دعواهایی موقع خرید خونه داری تو فروشگاه ها😐😐😂😂😂

دقیقا عین پسر بچه ها میره فروشگاه ذوق میکنه هرچی میبینه برمیداره راستش تا قبل کرونا میوه و فروشگاه رو خودم جمعه ها میخریدم میگفتم تو ماشین بچه رو نگه دار من میرم زود میام پاییزو زمستون میگفتم بچه سردش میشه بهارو تابستون هم میگفتم گرمش میشه اذیت میشه🤣🤣🤣در کل به خوردو خوراکمون میرسیم کم نمیزاریم ولی خب اون میخواد مثل خانواده سلطنتی خرج خوردو خوراکش کنه🤣🤣🤣

2706