2726
عزيزم اگر دوست داشتي شمارتو بفرست با اسم يا فاميلي تا دو روز ديگه عضوت ميكنم  اسم گروه كتابخون ...

درخواست دوستی دادم شمارم و بهت بگم عضوم کن

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر مبادله فایل کتاب باشه خوبه 🤗

بله حتما عزيزم 

عزيزم اگر دوست داشتي شمارتو بفرست با اسم يا فاميلي تا دو روز ديگه عضوت ميكنم 

اسم گروه كتابخونه ى من هست 

منم مرضيه هستم ❤️

2728
بیشعوری خیلی کتاب بی معنی بود. علی رقم اسمش چیز زیادی واس خواننده نداشت

موافقم

خیلی موارد علنی و واضح رو ذکر کرده بود که حتی یه بچه پنج ساله هم می دونست کسی که اونجوری رفتار کنه ادم خوبی میست

من قبل خوندنش توقعم خیلی بالا بود انتظار داشتم واقعا به مواردی اشاره بکنه که ادم ها به طور ناخوداگاه رعایت نمی کنن و بیشعوری محسوب میشه و با خوندن این کتاب می تونم این موارد رو تو رفتار خودم و اطرافیانم کشف کنم و زندگیم رو بهبود ببخشم. ولی اصلا همچین کاربردی نداشت.

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
موافقم خیلی موارد علنی و واضح رو ذکر کرده بود که حتی یه بچه پنج ساله هم می دونست کسی که اونجوری رفت ...

دقیقا

من چندین صفحه بیشتر نخوندم و دیدم مطالبی رو گفته که واضحه بیشعوریه! و در آخر باعث هیچ تغییری تو مخاطب نمیشه.

من با چه انگیزه ای رفتم خریدمش بعدشم نخوندم

2706