2703
2553
عنوان

پشیمونم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 49 پست

استارتر عزیز، همین که حمایت پدر و مادر رو داری سربلند هستی! 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
بیچاره مامانم همه چیز رو میدونه و همیشه غصه من و دخترمو میخوره بابام هم الان رابطش باهام خیلی بهتر ش ...

غصه خوردن وهمدردی زبانی یاساپورت کردن این مدلی فایده نداره

بایدشوهرتون به خودش بیادبایدباهاش اتمام حجت کنی که سرکاردرست وحسابی بره کارکنه زحمتش بکشه بارویاکه نمیشه زندگی کرد

اتفاقاخانواده اتون بایدمجبورش کنندکارکنه وازخیالاتش دست برداره مگه نوجوون 20ساله است40سالشه!!

حتی شده باتهدیدبه طلاق وادارش کنیدبه خودش بیاد

بعدهم تاکی قراره خانوادهتون خرج ومخارج شماروبدن؟

حالااگه همسرتون زحمت خودش رومیکشیدبازیه چیزی

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم8ساله ازدواج کردین ی تومنم پس اندازندارین؟خودشما چی؟ والامن8ماهه ازدواج کردم باکلی قسط وام ازد ...

حتی یه تومن هم پس انداز نداریم چون تو این هشت سال از ترس اینکه نمیتونه مستقل کار کنه با حقوق یک میلیون و پونصد واسه بقیه کار میکنه و حاضر به ریسک هم نیست که وام بگیره و کار راه بندازه وقتی هم که بقیه رو واسش مثال میزنم که فلانی و فلانی تو این چند سال پیشرفت کردن فقط ورد زبونش شده که اونا فرق دارن اونا کارشون پر درآمد هست وقتی هم میگم خوب تو که میدونی اینجوریه شغلتو عوض کن وام بگیر یه کار مثل اونا راه بنداز فوری میپیچونه که نه این کار به درد من نمیخوره و نمیشه و من نمیتونم و این حرفا😢

2720
غصه خوردن وهمدردی زبانی یاساپورت کردن این مدلی فایده نداره بایدشوهرتون به خودش بیادبایدباهاش اتمام ...

یه بار که با خانوادش بحثمون شده بود بابام اومد دنبالم که منو ببره 

شوهرم تو اون وضعیت جای اینکه بترسه از جدایی و یه تلاشی واسه نگه داشتن زندگیش کنه رفته بوده تو اینترنت درمورد راه های طلاق سرچ کرده بوده از ترس اینکه یه جوری باشه که به ضررش نباشه اینو بعدا خودش بهم گفت

حتی یه تومن هم پس انداز نداریم چون تو این هشت سال از ترس اینکه نمیتونه مستقل کار کنه با حقوق یک میلی ...

خب عزیزم همه ک مثل هم نیستن بعضیاقدرت ریسک دارن بعضیاندارن شوهرشمانداره خب چیکارکنه 

همون کاری ک گفتموانجام بده

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿
بابام همیشه میگه یه انسان اگه تا ۴۰ سالگی درست شد که شد نشد دیگه نمیشه.گلم اگه خیلی اذیت میشی رها شو ...

ممنون از راهنماییت عزیزم حتما این کارو میکنم توکل به خدا🙏😢

این هر چی تو نخوری و رنج بکشی حرص بخوری هم آخر حتی وضع مالی ش خوب بشه هم میگه مال خودمه خودم به دست اوردم مدل اشون مردای ما اینه .....اگه می تونی یه حرفه ای یاد بگیر مثلا یه خیاط خوبی بشو درآمدی داشته باشی و برای خودت جمع کن و پس انداز کن دیگه هم یه بچه رو دو تا نکن با این شرایط خیلی مواظب باش همین یه بچه از سرش زیاده 

2714
پدر خوبی برا بچته؟ چندسالشه؟

متاسفانه اونجوری که بخوام تعریف کنم و بگم خوبه که نه نیست رابطش با بقیه بچه ها بهتره تا با بچه خودش واسه بچه های فامیلشون یا غریبه ها بیشتر وقت میزاره و بازی میکنه باهاشون ولی به دختر خودش که میره بیشتر وقتا در حال غر زدن و بهانه گرفتن هست یا عین یه بچه با دختر خودش لج میکنه سر بازی موبایل واقعا خنده داره یه وقتایی دلم به حال دخترم میسوزه که اونجوری که باید محبت از باباش نمیبینه دقیقا مثل گذشته خودم😔 نگرانم که نکنه زندگی گذشته و الان من روی آینده دخترم هم تاثیر بزاره😔

این هر چی تو نخوری و رنج بکشی حرص بخوری هم آخر حتی وضع مالی ش خوب بشه هم میگه مال خودمه خودم به دست ...

اتفاقا فکر کاشت ناخن بودم که مدرکشو بگیرم که متاسفانه خوردیم به این وضعیت قرنطینه 

دقیقا حرفتونو قبول دارم با وجود اینکه الان همین زندگی هم که داره بخاطر من هست بازم طلبکاره و میگه تو بدبختم کردی مطمئنم به چیزی هم برسه آدمیه که نمیگه بخاطر صبوری تو به اینجا رسیدم هرچند امیدی هم ندارم که بتونه وضعیت زندگی رو تغییر بده😔

اگر وضع خانوادت خوبه ازشون پول بگیر یه مغازه کوچیک بزن از یه سوپر مارکت شروع کن.مادر منم مثل تو نشست غصه خوردو این زندگیو سپرد دست بابام.الان فقط یه خونه ی اجاره ای داریمو یه ماشین.من 25 سالمه مگه اینکه تو خواب ببینم بابام خونه بخره.مامانم الان پشیمونه چرا اون موقع خیاطی نکرده چرا کار نکرده.تو اشتباه مادر منو نکن

شرایطتت مثل خواهر شوهر منه بااین تفاوت ک اونا بعد ۶سال زندگی بچه دار نمیشن تموم غم وغصه خواهرشوهرم ب ...

شوهر منم رو بهش بدم دست بزن داره😔 یه بار که قرار بود فرداش بریم خونه مامانش شب همه کارامو انجام دادم صبح حالم خوب نبود گفتم نمیتونم امروز بیام خونه مامانت از این حرفم چنان عصبانی شد ظرف و ظروف رو شکست کلی فحش به من و خانوادم داد وقتی که ضعف نشون دادم با گریه رفتم تو اتاق جوابشو دادم با کمربند افتاد دنبالم😢😢😢😢

نمیدونم دلم به چی خوش باشه بخدا دردایی تو دلم دارم که اگه بخوام بگم همه به عقلم شک میکنن که چجور تو این زندگی موندم

اگر وضع خانوادت خوبه ازشون پول بگیر یه مغازه کوچیک بزن از یه سوپر مارکت شروع کن.مادر منم مثل تو نشست ...

تصمیم داشتم برم مدرک کاشت ناخن بگیرم که متاسفانه این وضعیت قرنطینه به وجود اومد ولی به امید خدا وضعیت بهتر بشه حتما این کارو انجام میدم 

الانم هرچی که دارم به لطف خانوادمه همین سقفی که بالاسرمه تمام وسائل زندگیم که هیچی واسم کم نزاشتن 

ولی یه همچین مردی داشته باشی انگار هیچی نداری 

وقتی ۵ساله لباسشویی خرابه و حاضره زنش بشینه با دست لباسا رو بشوره ولی واسه درست کردن لباسشویی امروز و فردا کنه نمیشه اسمشو گذاشت مرد

با این حال خواهرش از خودش بدتر طلبکارانه میگه به خانوادت بگو لباسشوییت رو واست درست کنن 

نمیدونم این چیزارو دیگه کجای دلم بزارم

تصمیم داشتم برم مدرک کاشت ناخن بگیرم که متاسفانه این وضعیت قرنطینه به وجود اومد ولی به امید خدا وضعی ...

ببین خواهر جای غصه خوردن خودتو قوی کن و رو پای خودت وایستا.برو کاشت ناخن و خوب کار کنو پول در بیار .مستقل شو .زندگیت درست میشه روحیتم بهتر میشه .

یه بار که با خانوادش بحثمون شده بود بابام اومد دنبالم که منو ببره  شوهرم تو اون وضعیت جای اینک ...

خداراشکر

پس خانواده اتون هواتون رودارن

تااونجاکه امکانش هست ومیتونی برای زندگیت بجنگ ووادارش به کسب درآمدکن

امااگه دیگه نشدونخواست جدی جدی به فکرآینده ات باش 

چون قرارنیست خانواده ات تااخرعمرجورشماروبکشن

حداقل جوردونفرروبکشن بهتره

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706