2726
عنوان

همچین چیزی برای یه خانم مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 133 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عکسهای وحشتناک هولوکاست وقتی مشهور شدن که فتوشاپ وجود نداشت نیاز به تبلیغ نیست، همه چیز روشنه

ببین هموطن گرامی،شما فقط داری میگی که آقا عکسی هست که توش دارن یهودیا رو میکشن،خب اره هست!ولی دلیل این که میکشنشون رو هیچ وقت بهش حتی فکر کردی؟وقتی که شما توی جنگ سربازای دشمن رو اسیر میکنی برای اینکه برات سود داشته باشن میبری اردوگاه کار یعنی دقییییییقا عین کاری که شوروی میکرد ولی الان هیچ کس درباره اردوگاه های کار اجبای شوروی حرفی نمیزنه!خب قطعا اونایی که اسیر بودن خیلی هم تابع قوانین نبودن،و کسانی هم که نظم رو به هم میزنن بسته به بی نظمی مجازات میشن،یا یه کشیده میخوردن یا میکشتنشون!شما هم الان برو تو خیابون تو هرکشوری از جهان نظم رو بهم بزن بسته به بی نظمی مجازات میشی یا شلاقت میزنن یا دستتو قطع میکنن یا میکشنت!مثل اینکه بگیم اقا چرا داری این قاتل رو اعدام میکنی،بعدشم وقتی خود انگلیسیا چندسال پیش اعتراف کردن که بعضی چیزارو الکی انداختن تو هلوکاست باید به کلش شک کرد.

ببین هموطن گرامی،شما فقط داری میگی که آقا عکسی هست که توش دارن یهودیا رو میکشن،خب اره هست!ولی دلیل ا ...

کشتار سیستماتیک غیرنظامیان فقط به دلیل دینشون، از اون بدتر به دلیل بیماری یا علیل بودنشون، کشتار کودکان و قبل از کشتن شکنجه های هولناک، ازمایشهای میکروبی روی بدنشون و بدنهایی که معلومه گرسنگی کشیدن...

اینها تو هر جا که بوده اون کسانی که مرتکبش شدن جنایت علیه بشریت کردن

فرقی نمیکنه

اینا رو همون رسانه ای نگفته که معتقده قوم یهود برترین انسان هاست😂

عکسهاش هست، بدنهای شکنجه شده، قحطی زده، بدنهای ازمایش شده بچه ها،،اونموقع فتوشاپ نبوده که اینارو جعل کنن

بعضی از اونها تا سالهای اخیر زنده بودن و علامت داغ قدیمی روی بدنشون مشخصه

اگر کسی نخواد چیزی رو باور کنه حتی خود صحنه رو هم ببینه باور نمیکنه چون تصمیمش را گرفته

شما غرق در تنفر از انسانهای یهودی شدید، درحالیکه حتی یک انسان یهودی رو تا حالا از نزدیک ندیدید 

تنها گناه اون ادمها اینه که از پدرومادر یهودی بدنیا اومدن

خود شما میتونستید جزو اونا باشید

یه زندانی کمپ کار اجباری تو خاطراتش نوشته

من همیشه خودم رو جزو گروه برتر میدونستم و کسانی بودن که تحقیرشون میکردم و ارزوی حذف شدنشونو داشتم، حالا چرخ روزگار چرخیده و خود من جزو بی ارزشها شمرده شدم!

امیدوارم چرخ روزگار نچرخه و روزی نرسه که شما، آقای طرفدار هیتلر، تو جایگاه اون ادمها قرار بگیرید

چون دنیا گرده

اتفاقا خیلی متعادل بوده،این اثر تبلیغاته رسانه های داخلی و خارجیه، بخاطر شهامت،شجاعت،اینکه چقدر برای ...

کاری که هیتلر در آلمان کرد باید از سرانجامش قضاوت بشه، نه از وسطش! هیتلر با دشمن کردن کل دنیا با المان کاری کرد که دنیا به المان حمله کنه و تقاصش رو مردم دادن،آلمان نابود شد، زنها مورد تجاوز قرار گرفتن، زیرساختها ویران شدن و کشور سالها به عقب برگشت

هیتلر المان رو نابود کرد. 

اگر هیتلر برای المانیها خوب بود، خود المانیها دوستش داشتند. امروز شما با یه المانی راجع به هیتلر حرف بزن. هیچ ادم حسابی و بافرهنگی تحمل نمیکنه حتی اسمش هم المانیها رو میترسونه

نئونازیها در المان در اقلیت کاملند.

یه دوست من تو استرالیا یه تابلوی نشان داس شکسته داشت، که درواقع علامت شرقیه و هیتلر اونو برداشته و دیگه بدنام شده و این بابا منظورش اصل نماد بود

ولی همخونه المانیش اونو دیده بود نزدیک بود سکته کنه و فکر میکرد این الان میکشدش میگفت وحشتو تو چشماش میدیدم انگار زامبی دیده

خود المانی از خاطرات هیتلر فرار میکنه بعد مردم ما...

عکسهاش هست، بدنهای شکنجه شده، قحطی زده، بدنهای ازمایش شده بچه ها،،اونموقع فتوشاپ نبوده که اینارو جعل ...

من یهودی از نزدیک ندیدم؟اتفاقا دیدم و میدونم چه ادمای کثیفین و تا وقتی یه عده یهودی پرست توی این مملکت تو قدرت هستن هیچ پیشرفتی نمیکنیم،اینقد هم لازم نیست فلسفی حرف بزنی،بعدشم نمیدونستم شما از کل مردم المان پرسیدین😂هرچند خب معلومه تا وقتی که رسانه ها بگن که هیتلر برای میان وعده یهودی کباب میکرده میخورده یه عده میان اینجوری بگن