2737
2739
عنوان

کیا موافق این هستن ظهور خیلی نزدیکه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 69 پست
کاملا درسته.و اون کسی ک این کارو انجام میده خداس و با عدالتش این کارو میکنه.اون هم تو اخرت. من اصلا ...

بله منم یک سری حرفارو قبول ندارم ....بهتره بگیم چرت و پرت....ولی خوبه ما خودمون میتونیم تشخیص بدیم چی درست و یا چی غلطه..... میدونی حرف من چیه؟؟من میگم ما الان تو حهان شرایط خوبی نداریم...همه با هم اختلاف داریم.....رئیس جمهور ها و رهبران یا حالا بزرگان هرکشور رسما دارن به اسم دولت برای مردم بیچاره خدایی میکنن....باید یکی باشه که این شرایط رو درست کنه و مردم رو نجات بده و اون هارو بشونه سرجاشون......قیامت هست نمیگم نیست ولی تا قیامت و تا زمان حسابرسی خدا ..یه حکومت صلح دوست و عادلانه ای شکل میگیره تا مردم تا اون زمان حداقل مدت کمی در ارامش و عدالت زندگی کنن

من حس نمیکنم

چون یمانی ها قیام نکردن

و هنوز سفیانی نیومده

پرچم سرخا نیستن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در هر حال دچار سختی شدیم

زمان پایان ش معلوم نیست

هر روز با حجم بسیاری از غم سپری میشه

و پرستارها عزیز دلمون....دکترها عزیز دلمون

مردمی که گریبان این مسائل شدنن

و کلافگی عامه مردم عزیزم

و دلتنگی عید نوروز عزیزمان

باعث میشه من در خودم بررسی کنم

و دعا کنم که دعا نیروی فوق العاده ای هست...

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2728
خیلی از معتقدین تا یکی رو ببینن که خلاف عقیده شون صحبت میکنه سریع جبهه میگیرن و واکنش بد نشون میدن ...

جالبه!!!!ادبیات من خوب نبود؟پس بهتره بدونی حمله رو معمولا برا حیوون به کارمیبرن،حالا بگرد ببین کی ادبیاتش ضعیفه!البته اصلا اگه با ادبیات اشنایی داشته باشی.....موفق باشی.

وا این چ ادبیاتیه.اومدی ابروش و درست کنی زدی چشمشم کور کردی😏

نیومدم چیزیو درست کنم،اومدم فقط بهش یه چیزیو بفهمونم گفتنش چقد زشته که اگه خواست دیگه جایی تکرارش نکنه ،چون ازنظر من بی ادبیه این حرف  

2738