2726

تو عاشقشی ولی نمیشه ببینیش ! اما ازش خبر میاد ، شمارشو پیدا میکنی و خیلی چیزای دیگه .‌. یعنی داری بهش میرسی ؟ یا خدا داره تیکه تیکه میبرتت جلو خودت برگردی ؟

تعداد رای : 14
نظرسنجی
آره خب ! دل به دل راه داره ، مخصوصا اینکه نشونه ام ببینی
2
14%
نه منطقی نیست ...
12
85%
و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

یسری نشونه هس  ک بهش 

میگن تو قانون جذب

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشقش بودم و هنوزم هستم که نباید باشم....نشونه هم دیدم ولی .....

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2728
هیچکدوم. چون عاشقی و زوم کردی روش به جزییات مربوط به اون شخص توجه میکنی وگرنه شاید قبلنم اینچیزا بود ...

اصن اینطور نبس

ب اینا میگن نشونه تو قانون جذب

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

لطفا همه نظرسنجیو جواب بدن و دلیل بگن 😘

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)
 اصن اینطور نبس ب اینا میگن نشونه تو قانون جذب

بیشتر توضیح میدی عزیزم 

قانون جذبی هستم  تو این مسائل زیاد اطلاعات ندارم

بیشتر توضیح میدی عزیزم  قانون جذبی تو این مسائل زیاد اطلاعات ندارم

ببین اصولا اگر ب چیزی ک بنویسی یکی ا راهای قانون جذبه...

خب میرسی مثلا ازدواج...

بعد هی نشونه خدا بهت میده...

اینم همونه

ببین اصولا اگر ب چیزی ک بنویسی یکی ا راهای قانون جذبه... خب میرسی مثلا ازدواج...  بعد ه ...

آره مینویسم یکی دوماه برای عشق نوشتم دیگه ادامه ندادم 

آره مینویسم یکی دوماه برای عشق نوشتم دیگه ادامه ندادم 

حستو خوب کن

ازطریق احساست میتونی بفهمی راه رو درس میری یانه اگ خوبه ک بله درستع

نكن فدات شم.منم با همين نشونه ها خودمو احساسمو نابود كردم.اشتباس.فقط با عقلت برو جلو

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏