2733
2734
عنوان

ديگه واقعا ميخوام زنگ بزنم باغ وحش

792 بازدید | 55 پست

چون واقعا اين موجود به دردشون ميخوره مگه ميشه زن اينقدر چاك دهنش باز باشه و يسره جيغ جيغ كنه بابا گناه ما چيه اپارتمان نشينيم😭😭بخدا ديگه كلافه شديم از دستشون انگار دهنش هفتاد متره چنان داد و بيداد ميكنه فحش ميده من نميدونم اينا از كجا اومدن واقعا ادم اينقدر بي فرهنگ از يه طرف طبقه بالايي از ساعت ٨ صبح بچه شروع ميكنه به دويدن انگار سقف ميخواد بريزه از طرف ديگه همسايه جلويي سگ هار داره يسره در حال پارس كردن😭😭😭توروقران يكم مراعات همسايه رو بكنيد حق الناسه اينهمه اذيت

خداياشكرت....❤️ 

تو اين شرايط حتي از مهموني دادنم نميگذرن حالا اين به جهنم ولي واقعا ديگه خسته شديم نه با نامه و نوشتن درست شدن نه با تذكر مدير ساختمون😭

خداياشكرت....❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای اینکه بیایی اینجا بگی برو به همسایه هات بگو 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2731
2738
اینا همه به کنار عجب وزنی کم کردی افرین بهت باشگاه میری؟

فداتم مهربون. نه عزيزم دوماه پياده روي رفتم و چندماه كالري شماري كردمو الانم رژيم

خداياشكرت....❤️ 
سگ.هار..پارس کردن!!!!!!!!چه ادبیاتی

گفت همسایمون سگ هار داره ..همش پارس میکنه ...به ادبیات چه ربطی داره😑😑😑

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2706