2726
عنوان

کیا حس ششم یا ذهن خوانی قوی دارن؟!🤔🙄🙈👽👻

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 87 پست
مثلا درباره من چیزی از ذهنتون میگذره الان ؟

نه عزیزم میدونی یه لحظهداس انگار یه نفر تو سرم حرف میزنه و چیزی میگه

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم میدونی یه لحظهداس انگار یه نفر تو سرم حرف میزنه و چیزی میگه

کاش منم حسم درباره ی خودم قوی میشد حداقل تکلیف زندگیمو میدونستم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2728
امشب با همسرت حرفت شده؟

نه ۵ ماه پیش . دادخواست طلاق هم داده

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
ای بابا خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا بهترین ها رو پیش روت بیاره😔

مرسی عزیزم . التماس دعا 😓

فدات اگه قابل باشم دعا میکنم عزیزم برات😘😘😘

ممنون گلم ❤😘

حس میکنم کلللا نمایش زیاد بازی میکنه و دروغ. اون پیام میده بالاخره اما تهش بی فایدس

عزيزم بنظرت اوني كه تو ذهنمه بازم برميگرده تو زندگيم يا نه؟

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
فکر نمیکنم

مرسي❤️

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏