2737
2734
عنوان

یه زنداداش در چه صورتی شیرین و دوست داشتنیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 103 پست
نمیشه تیشه به ریشمون زدن. شب عروسیمونو بهم ریختن. مارو با کاراشون بدبخت کردن. شوهرم یدونه پسره عروسی ...

مال من از اینم بدترن ما نامزدیم به قول تو همه چی تنها عروسی نمیتونیم بگیریم اونام میگن خودت باید همشو بکنی شوهر منم ی کارگر سادس مگ میشه با این وضع تو ی پله جلوتر ازمایی 😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مال من از اینم بدترن ما نامزدیم به قول تو همه چی تنها عروسی نمیتونیم بگیریم اونام میگن خودت باید همش ...

شوهرم خییییلی زحمت میکشه چون کسی پشتش از اول نبوده اما دیگه بریده ببشتر ازین کارا و حسادتا و حرفاشون بریده

2728
مال منم همینطور زندگی اینه ولشون کن خودتو پیر نکن 

بلد نیستم شاد باشم سه ساله خندیدن یادم رفته بی خیالی رو بلد نیستم منکه اینجا دست به دامن صدنفر شدم بابا بلد نیستم یادم بدید

بلد نیستم شاد باشم سه ساله خندیدن یادم رفته بی خیالی رو بلد نیستم منکه اینجا دست به دامن صدنفر شدم ب ...

تو قراره ی بار زندگی کنی  لذت ببر از زندگیت ی روزی حسرت همه اینارو میخوری برات فقط مهم شوهرت باشه تو کانال خانم بلا عصو شو عالیه ایده هاشو انجام بده 

2738

همه چیز از دل آدم میاد. 

من چون خواهرشوهرم رو از صمیم قلب عاشقانه دوست داشتم، باعث میشد هرگز در برابر حرفهاش موضع نگیرم، محبت کنم، راحت حرف بزنم، کمکش کنم، احترام بذارم، رازدارش باشم و.... 

خب همه این رفتارا وقتی تظاهر توش نباشه آدم رو شیرین می کنه دیگه. 

من به عنوان زن داداش میگم اگه خواهرشوهر کرم نریزه زنداداش میتونه بهتر از خواهر باشه..به این اذان صبح من ب خواهرشوهرم ابجی میگفتم اما یکاری کرد از چشمم افتاد..

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

من هم زن داداشم هم خواهر شوهر تو خودت باش و هر جور دلت میخواد رفتار کن اگه بخوای به دل کس دیگه ای راه بری زندگیتو تباه میکنی خواستن خوششون بیادنخواستنم خوششون نیاد مهم نیست خیلی واسه خانواده شوهر خودکشی نکن قدر نمیدونن اینو من میگم که هم خواهر شوهرم هم زن داداش

فقط با داداشم عاشقانه وزیبا زندگی کنن.و با هم خوب باشن وهمدیگه رو درک کنن.ودر کل خوشبخت باشن،و زندگیشون عالی باشه.

من از یک زنداداش همینو میخوام،داداشمو برا خودش بخواد نه برای پولش