2737
2739
عنوان

همه بیااااااان نظر بدین

237 بازدید | 39 پست

سلام من ی خانم ۲۵ ساله با ی پسر هفت ساله و شوهرمم ماهی تقریبا ۳ و ۲۰۰ در امد داره کارمنده

خودمونم تو ی شهر و استان دیگه ی واحد تونستیم یک سال پیش بخریم که الان به قیمت خوبی میره 

کل پول هامون روی هم با ماشین و همه چیز ۳۰۰ یا یکم بالاتر میشه خودمم مستاجرم تو شهر خودم 

اپارتمان مسکن مهر هم تو شهر ما ۳۰۰ میره 

میخواستم بدونم ایا اگه جای من بودین ی زمین سند دار و۱۵۰ متری میخریدین با ۳۰۰ و بالحال مستاجر میموندین تا یکم پول جمع کنین و وام بردارین بسازین با این حقوق یا راضی به مسکن مهر میشدین و میگفتین برم بخرم بشینم و خدارو شکر کنم ؟؟؟؟؟

خیلی نظراتون مهمه برام در ضمن اون زمینی هم که مد نظرمونه تازه ساخت هیتن روز به روز محیطش داره پیشرفت میکنه و زیباتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمین

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2731
زمین چند قیمته؟میخواید یعنی  زمین بخرید و خونه بسازید؟

زمین به تنهایی ۳۰۰ هست ولی سند و پروانش اماده هست

بعد اون فقط ۲۰ تومن دستمون میمونه و خودمونم مستاجریم ماهیی ۶۵۰ میدم 

2738

خوب معلومه زمین چون ارزشش روزبه روز بالاتر میره ولی خونه روز به روز سال ساختش میاد پایین قیمتش افت میکنه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝

زمین بخری مجوز بگیری بسازی خیلی دردسر میکشی خیلی  اذیت میشید ما خودمون باب دل خودمون ساختیم ولی طول کشید ....البته ک خودت زمین بخری بسازی بهتره 

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
اون اجارش فقط قسط مسکن مهرش رو پر میکنه ۲۲۰ دادیم نشستن یعنی قیمت اونجا همینه

من بودم خونه مهر رو  میخریدم 

ساخت و ساز خیلی سخته

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
ببین پروانه ساخت داره اماده هس  مگه بازم میخواد

والا من همش شوهرم میرفت دنبال کاراش یادمه اون سالها خیلی سخت میگرفتن برا اب و برق و گاز ...چقدر شهرداری میرفت الان نمیدونم اوضاع چطوره حتی یادمه پنجره معمولی نمیذاشتن بذاریم میگفتن الا بالا باید دوجداره بذارین

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
2706