2733
2734

مثلا چکارا میکنید ؟؟؟ 

و هزینه ی حنا بندون پا عروسه یا داماد ؟ 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس خرج میکنه

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2731

اخرین حنابندان که رفتم یادم نمیاد

حداقل بین اقوام ما کاملا منسوخ شده😁

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738

فامیل ما اصلا نمیگیرن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

حنارو میریزیم تو سینی پول رول میکنیم میزاریم توش

بعد دخترا یکی یکی با سینی حنا میرقصن میبرن جلو عروس داماد بعد عروس داماد پولای تو سینی رو برمیدارن شاباش میدن به اونی که با سینی میرقصه آخرشم مردم یه خورده از حنارو برمیدارن میزارن کف دستشون روش برگ میزارن که به جایی نماله بعدم میرن خونه هاشون

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

حنابندون ما هنوز رسم داریم .‌ من تو خود شهر اصفهان ساکنم . داماد واسه عروس سرویس آرایش و حمام رو تزیین میکنه با حنا میارن خونه عروس ‌ . هر کسی اقوام خودش رو شام میده . اتفاقا از عروسی هم بیشتر خوش میگذره ‌ . چون  بی ریاس ‌ . همه خودمونی ان . غریبه نیست .

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

نمیدونم تا حالا ندیدم 

فکر نکنم بگیرن تو فامیلمون 

یه نامزدی میگیرن بعد چند ماه هم عقد و عروسی با هم 

عقد صبح و ناهار خونه عروس مراسم کوچیک بعد از همونجا میرن باغ یا سالن برای عروسی تا شب . همین فقط

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2706