2410
2553
عنوان

راسته گفتن گروه خونی B کرونا نمیگبره یا اگه بگیره خفیف هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2482 بازدید | 100 پست

نه غلطه تو چین رو تعداد کمی تحقیق کردن ولی قطعی نیست دیدن که گروه خونیای oکمترین مبتلایان .البته اینم در نظر بگیرید که گروه خونی oتعدادشون نسبت به دیگر گروه ها کمتره

من B هستم کرونا گرفتم البته خداروشکر گوش شیطون کر خوب شدم اینا همش چرت

تست دادی مثبت شد؟بیمارستان خوابیدی؟چقد طول کشید خوب بشی؟میشه تجربیاتتو بگی

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتن بچه ها م نمیمیرن ولی تو ایران ی بچه ۸ ساله گرفت و مرد

و اولین نوزاد کرونایی جهانم تو ایران متولد شد

بعله اینجوریاست ب هیچی نمیشه اعتماد کرد

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2720

مگه کرونا اومده؟😜

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2714
وااای واقعا؟علائم اولیت چی بود و چطور فهمیدی؟الان کامل خوب شدی و مرخص شدی؟

یهو از خواب بیدار شدم دیدم نمیتونم روی پاهام وایسم،به زور خودموکشوندم خونه مامانم،تب شددددید،سرفه های وحشتناک،نفس تنگی،سه تا دکتررفتم همه گفتن انفولانزا که بعدش گندش دراومد که کرونابوده،بعداز۳هفته بدترین روزای زندگیم بهترشدم،امایک ماهونیم گلودردداشتم،پسرم وشوهرمم ازم گرفتن،الهی بمیرم بچه یکسالم اب شد

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
من ب مثبتم،چرته،اون اول که هنوز صداش در نیومده بود گرفتم ومرگوجلوی چشمام دیدم

واقعا ، امشب فهمیدمدختر خاله منم گرفته دعاش کنید

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
یا خدا الان چطوری؟علائمت چطوری شروع شد؟

نوشتم عزیزم،شکرخدابهترم،امابدترین مریضی عمرم بود

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
نه ولی طبق امار چین گروه Aاحتماا مبتلاشدنشون بیشتره 

من و همسرم و خواهرم و مادرمهستیم جوراز جونمون😐😐😐

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2706