2726
عنوان

نمیدونم چرا تنهام گذاشت ؟؟

729 بازدید | 34 پست

بچه ها منو یه پسری یه مدت باهم دوست بودیم(دو سال ) خیلی هم باهم خوب بودیم اون واقعا منو دوست داشت ، بعدا که خانوادم فهمیدن و دعوام کردن ، منم با مادرم صحبت کردم گفتم اونم قبول کرد که اگه میخوادم و قصدش ازدواجه میتونه بیاد اما قبل اینکه من با مامانم حرف بزنم حدودا یک ماه و خورده ای قبلش که خانوادم دعوام کرده بودن برادرم گف کی بوده و اینا منم شماره اونو براش فرستادم ، چن ماه بعد یهو گف ما به درد هم نمیخوریم و بهم زد من واقعا دوسش داشتم و دارم ، مطمعن بودم اونم دوسم داره اما نمیدونم چیشد یهو هرچیم پرسیدم جوابمو نداد و گف من لایق تو نیستمو اینا ، منم خیلی حالم بد شد بعد اون قضیه منی که به هیچ کس التماس نمیکردم کلی التماسش کردم که برگرده اما اون قسمم داد که برم بچه ها بعد اون با هیشکی نتونستم برم حتی چند تا خاستگارم دارم که واقعا دوسم دارن ولی من نمیخوامشون ، بعد اون کسایی اومدن تو زندگیم اما بیشتر از یکی دوماه نتونستم بمونم ، یه مدت سر خودمو گرم میکنم که یادش نیوفتم اما بازم نمیشه 😔

روزی هم خواهد رسید که روز ما باشد . . . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کار برادرتونه.اینجور طرفو تهدید کرده که از شما گذشت

آخه برادرم آدم منطقی اهل تهدید نیس ، به نظرتون به عشقم 😔 پیام بدم ازش بپرسم اما خب اون قسمم داده که نرم سراغش اما مهم نیس دارم دیوونه میشم 

منم شک دارم اما نمیتونم از برادرم بپرسم فک میکنه هنوزم باهاشم و دردسر میشه

با برادرت منطقی حرف بزن 

بگو دوسش دارم و دوسم داره چرا مانع میشی 

اگه تو عاشق دختری بشی من نباید بذارم ب همدیگه برسید؟ کارت درست نیست

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

ببین عزیزم حال تورو درک میکنم چون خودمم یه همچین رابطه ای داشتم

به این فکر کن پسری که واقعا دوستت داشته باشه برادرت هر چی هم ک گفته باشه پا پیش میذاره و میاد جلو نه اینکه وقتی بفهمه خانواده‌ات متوجه شدن بذاره بره و قسمت بده که دیگه بیخیالش شی

دوست داشتن شرط لازمه اما کافی نیس مردونگی کاملش میکنه پس اگه واقعا دوست داشتنش واقعی بود تا الان برگشته بود و واقعی اقدام میکرد

با برادرت منطقی حرف بزن  بگو دوسش دارم و دوسم داره چرا مانع میشی  اگه تو عاشق دختری بشی ...

حاضر بودم براش هر کاری بکنم هرکاریییی ، اما الان اون فقط ازم میخواد باهم نباشیم آخرین بار به خالش زنگ زدم دو ماه پیش اونم خواست آشتیمون بده اما اون عصبانی شد و بهم گف دوست ندارم برو فقط ، من مطمعنم عاشقم بود مطمعنم نمیدونم چیشده نگرانم 

2706