2726
عنوان

اگه بهخوایم صدای قلب نینی و داشته باشیم میتونیم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 28 پست
من نه هفته رفتم صداشو شنيدم خيلي حس خوبي داد بهم بنظرم بذار نه هفته برو ي کم منتظر ميموني سخته درکت ...

وای دلم طاقت نمیاره😂😂😂😂

اتقدر عجولم ها 

اولین بارو ضبط کنم تا بعدا سی دی و تو غربالگری بگیرم 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو سونو سه بعدی هم فیلم هم صداشو با سی دی میدن بهت

چه خوب 😍

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)
با گوشیت ضبط کن منم صداشو دارم

به دکتر گفتی میخوای ضبط کنی ؟؟؟

2728

تو فیلم و رمانا که میشه 😂😂

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
وای دلم طاقت نمیاره😂😂😂😂 اتقدر عجولم ها  اولین بارو ضبط کنم تا بعدا سی دی و تو غربالگری بگ ...

الان بری اصلا تکون نمیخوره مثل یه عکسه ثابت

فقط زوم میکنه روی قلبش تا تپیدنشو ببینی

صداشو پخش نمیکنه

سونوگرافی که توی این هفته صدای قلب برات بزاره بدون اصلا سونوی خوبی نیس چون خیلی مضره

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
وای دلم طاقت نمیاره😂😂😂😂 اتقدر عجولم ها  اولین بارو ضبط کنم تا بعدا سی دی و تو غربالگری بگ ...

ميفهممت پسرم  نه ماه و نيمش هست ولي انگار همين ديروز بود با شوق رفتم صداي قلبشو شنيدم حتي صبر نکردم با شوهرم برم هنوزم بهم ميگه يادته تنها رفتي بدون من😉اره من نه هفته ک رفتم صداي  قلبشو شنيدم الهي قربونش برم 😍بگو قبل سونو شدنت ک ميخاي بشنوي 

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
الان بری اصلا تکون نمیخوره مثل یه عکسه ثابت فقط زوم میکنه روی قلبش تا تپیدنشو ببینی صداشو پخش نمیک ...

اره دوستمون درست ميگه اونم ک سونوم کرد گفت ضرر داره من دو سال چشم انتظار اون لحظه بودم با ي سقط ک داشتمو فهميد اصرار کردم ي لحظه گذاشن ولي همون ي لحظه هم واسم شيرين بود

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
نمیدونم چرا امروز به یاد تو افتاده بودم..

اخی یاد چی من افتادی؟😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اخی یاد چی من افتادی؟😍

نمیدونم یهویی عکس پروفایلت و اسمت اومد جلو چشمم توی یکی از تاپیکا پرسیدم  کسی از بقچه خبر نداره؟😂😁 کلا باهم حرف هم نزدیم ها ولی حرفاتو توی تاپیک های دیگه دیده بودم قبلا  اسمت توی مغزم حک شده بود

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐
نمیدونم یهویی عکس پروفایلت و اسمت اومد جلو چشمم توی یکی از تاپیکا پرسیدم  کسی از بقچه خبر نداره ...

عزیزم😁❤

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏