2726

چند هفته میشه صدای قلبشو شنید و چجوری میشه ضبط کرد یا هرجوری میخوام داشته باشم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

با گوشیت ضبط کن منم صداشو دارم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره من واسه غربالگری اول رفتم هم صدای قلب هم فیلم سونو رو واسم ریخت تو سی دی

خودت سیدی بردی  

تو مطب دکتر یا جدا رفتی سنو 

من تازه شنبه میرم برای سنو تشکیل قلب صداسو میتونم بشنوم یا زوده فقط نشون میده تشکیل شده؟؟؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

با گوشيت از شانزده هفته ب بعدش هر سري بري صداي قلبشو با دستگاه چک ميکنن اونقد بلند هست ک بتوني با گوشيت ضبطش کني.خيلي روزاي شيرينيه ازش بخوبي  لذت ببر

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
با گوشيت از شانزده هفته ب بعدش هر سري بري صداي قلبشو با دستگاه چک ميکنن اونقد بلند هست ک بتوني با گو ...

حتما مرسیییی عزیزم

این هفته برم میتونم بشنوم؟؟؟

یا فقط میگه تشکیل شده یا ن؟؟

خودت سیدی بردی   تو مطب دکتر یا جدا رفتی سنو  من تازه شنبه میرم برای سنو تشکیل قلب صداسو ...

نه من واسه تشکیل قلب رفتم صداشو نذاشت فقط تو مانیتور دیدم 

اونحا که میری زنگ بزن بپرس. بعضیا میدن بعضیا نه.

بگو واسه غربالگری بیام بهم سی دی میدید؟ بپرس اونجا که میدن برو. خودشون میزنن رو سی دی میدن بهت

صلوات
نه من واسه تشکیل قلب رفتم صداشو نذاشت فقط تو مانیتور دیدم  اونحا که میری زنگ بزن بپرس. بعضیا م ...

مرسیییی عزیزم 

ببین تو گوشیم هنوزم هست واسه 4سال پیشه وسطی صدای قلبه. اون دوتا فیلم از تکون خوردناشه

وااای 

اوخی پس منم برم جایی رو پیدا کنم ک بدن

حتما مرسیییی عزیزم این هفته برم میتونم بشنوم؟؟؟ یا فقط میگه تشکیل شده یا ن؟؟

من نه هفته رفتم صداشو شنيدم خيلي حس خوبي داد بهم بنظرم بذار نه هفته برو ي کم منتظر ميموني سخته درکت ميکنم اينروزا رو گذروندم ولي خيالت راحته ديگه 

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
وااای  اوخی پس منم برم جایی رو پیدا کنم ک بدن

آره قبلش حتما بپرس یادگاری میمونه گاهی میبینم

منم اصلا نمیدونستم میخواستم با گوشیم فیلم بگیرم زنه گفت تو سی دی خودم بهت میدم

صلوات
2706