2726

سلام بچه ها من چند وقت پیش تو گوشی همسرم پیامی دیدم از دختر عموم که نوشته بود به همسرم من فلانی هستم و زود بیا دیگه ...منم دیدم و شک کردم که چرا این پیام رو به شوهرم داده کجا مگه بوده که گفته شوهرم بیاد و من از خودش زنگ زدم از دختر عموم و اونم گفت اون روزی که خونه شما بودم بابات به من گف پیام بده به شوهر من که کجاست و زود بیاد و من هم قبول کردم واون هم خیلی خوب با من قطع کرد ولی بعد ۵ دقیقه دیگه من رو گرفت و گفت چرا این سوال رو لز من کردی و من کفتم خوب میخواستم بدونم و اونم گف نه نباید این سوال رو از من میکردی تو باید به من اطمینان داشتی حالا جالبه همین شخص چند سال پیش با برادر متاهل من چت میکرد و میخواست رابطه داشته باشه منم به خاطر همین شکم برده بود ولی به خدا قصد تهمت زدن بهش رو نداشتم و بازم از خودش پرسیدم ولی دعوای شدید بینمون سر گرف و زن عموم هم زنگ زد به پدر و مادر من که چرا دخترت این حرف رو زده و وای هزار تا مشکل به نطرتون من نباید سوال میکردم ازش !!؟؟

از شوهرت چرا نپرسیدی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو براش توضیح دادی که همینجوری خواستی بدونی...حالا که انقد دور برداشته و همه رو خبر کرده،کار چندسال پیششو یاداوری کن و بگو

بعدم بگو چرا به خودت شک داری و فلان.اینم بگو که من به شوهرم مطمینم و از این حرفا

2706