2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانزاده ی هوس باز

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2728

خانزاده هم جالبه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2738

برو تو تلگرام بزن @romankadeh  ت قسمت سرچ بزن ارباب یه دنیااااااا رمان برات میاره

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

بانوی نمیدونم چی چی

زمان دبیرستان خونده بودم

صیغه ی ارباب بود ته باغ خونه اتاق داده بود بهش بعد یه مدت هم دیگه سراغش نرفت.... زن اول خبرنداشت فکر میکرد فقط یه خدمتکار مجرده تا اینکه یه پسر بدنیا اورد .... زن ارباب و مادرش شک کردن میخواستن تا ارباب نفهمیده بیرونش کنن و ........ خیلی داستان جالبی بود اسمش یادم نیس 😑🤦🏻‍♀️

2706