2733
2734
عنوان

واسه ما همیشه عیدمون اینجوری بوده🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 46 پست

ماهم😂😂 

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عید دیدنی میرفتیم که خوشم نمیاد 

۱۳ بدر هم همیشه نظرم این بود ۳۶۵ روز سال چرا باید همه یه روز برن پارک نه جا پیدا میشه نه آب نه دستشویی

همیشه هم آفتاب صورتمو میسوزند یا توپ بقیه میخورد تو صورتم

نحس بود

امسال خیلی خوب بود همونجوری که میخواستم

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست

منم چند ساله که تو شهر غریبم معمولا چند روز عید یا خونه ی مامانم اینا میرفتم یا اونا میومدن، البته که ایام عید اصلا دوس ندارم جایی برم ، الان بسیاااار خوشحالم

البته از وجود بیماری خیلی ناراحتم و همچنین برای مریض ها و کادر درمان خیلی نگرانم

2731
2738

ن😢😢

ماهرسال این موقع وسایلارو جمع کرده بودیم ک فردا اماده باشیم واسه بیرون رفتن،ولی امسال…😭😭

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

اره اسی امسال کرونا هممونو هم سرنوشت کرد

من از وقتی ک خودمومیشناسم دوس دارم فقط عیدا تنهااااااای تنها باشم امسال شد ولی کاش کرونا تموم میشد

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن
2706