2733
2734
عنوان

همسرم بیکار شد

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اينو چهارده بار بخون ب اب فوت كن بعد چهار گوشه خونه بريز من معجزه ديزم ازش شوهرم سه سال بيكار بود .. ...

عزیزم این آیه فقط واسه مشکله کاره یا مشکلات دیگه راهم حل میکنه؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
انشالله خير پيش مياد نااميد نباش  دست از دعا نكش  پس از هر سختي قطعا اساني هست خودش گفته ...

بله حتما همینطوره حالم خیلی بهتره ..میرم که قران بخونم سوزه واقعه میگن خیلی خوبه برای گره‌گشایی..و اون ایه ای که اوح خانم بهم یاد داد

در نمازم کاهلم 

عزیزم ی روایت خوندم کسی ک نمازش رو ب تعویق میندازه  امورات زندگیش هم ب تعویق میوفته. شما ک ماشالله اینقد باایمانی این فریضه مهمممم رو سبک نشمار. هم خودت هم همسرت ایمان و اعمالتونو تقویت کنید و ارتباطت نو باخدا بیشتر کنید. ازش بخواید روزیتونو بیشتر کنه. دعاکنید هم این دنیا هم اون دنیاتونو آباد کنه ❤️😍معنویت واقعا توزندگیامون گم شده

2738
عزیزم ی روایت خوندم کسی ک نمازش رو ب تعویق میندازه  امورات زندگیش هم ب تعویق میوفته. شما ک ماشا ...

چشم حتما سعیمو میکنم با کمک خدا و اراده خودم نمازمو بخونم و یاد خدا رو همیشه تو زندگیم سبک نشمارم

عزیزم این آیه فقط واسه مشکله کاره یا مشکلات دیگه راهم حل میکنه؟

نميدونم من از ايت الله گرفتم گفتم اينقد گره هيت تو زندگيم چرا جلو نميره 

گفتن اينو بخون چهار گوشه بريز كارو بارمون خيلي بهتر شد 

حتي از اون سال اجاره خونمونو پدرشوهرم قبول كرد همون سال شوهرم رفت سركار ... الان خونه خودمم

دلم میخواد به ییکی بگم که باهم همفکری کنیم یا درد ودل کنیم اما به کسی نگفتم چون خانواده ها اذیت میشن ...

الهی به حق الله شوهرت بره کار زندگیتون رو روال بیوفته قابل باشم دعات میکنم همینکه با شخصیته و اخلاقش خوبه قدرش بدون حالا کارم خدا درست میکنه 

خدایا شکرت
اگه تهرانيد جديدا ديجي كالا هي نيرو برميداره حقوقش وزارت كار+اضافه كاري ناهار يا شامم با خوده شركت ...

میشه بگی کجابایدثبت نام کرد

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
الهی به حق الله شوهرت بره کار زندگیتون رو روال بیوفته قابل باشم دعات میکنم همینکه با شخصیته و اخلاقش ...

ممنونم از دعای قشنگت و انرژی که دادی زندگیت همیشه پر از خوشی باشه الهی

چرا ی تولیدی کوچیک راه نمیندازین

بلدرچین قارچ

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2706