1711
1714
عنوان

همسرم بیکار شد

788 بازدید | 50 پست

خانمها شوهرم بیکار شده چند تا کار رفته ولی همش کارای سنگین بود و حقوقشم حیلی کم بود و کارفرماها خیلی ازش سواستفاده کردن ۳تا کار عوض‌گرده تو این ۵ سال و جند ماه چند ماه بیکار بوده...جدا از خونه موندنش و اعصاب خوردی ابنکه نمیتونه کار مورد نطرشو پیدا کنه خیلی بده‌‌‌..البته بگم که دنبال کار هست ولی دنبال کار ثابته که شرایطش خوب باشه ...نه حقوق کم در مقابا کار خیلی زیاد...سرباز که در حین خدمت مجروج میشن میگن معلول خدمت حالا حقوق‌بهش میدن ولی فقط میشه پول قسطامون...یه دختر ۲ساله دارم ...تحصیلاتش دیپلمه ولی خیلی خوش برخورد و‌با شخصیت  هست و‌من واسه همین انتخابش کردم...ما امید نیستم ولی ازین وضعیتم خستم فقط امیدم خدای مهربونه یا یه فکری راه چاره جلو پامون بزاره

اگه میخواین بدونین چه ظروفی سالم تر هست برای آشپزی

این مطلب حتما بخونید

1718

اگه تهرانيد جديدا ديجي كالا هي نيرو برميداره

حقوقش وزارت كار+اضافه كاري

ناهار يا شامم با خوده شركته بستگي به شيفت داره

سرويسم دارن

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
1665

هرکاری سختی داره عزیزم 

من میخواستم استعفا بدم کارفرمامم گفت تا پروژه رو تموم نکردی نمیتونی بری الانم به لطف کرونا خونم وگرنه برا ما مرخصی زایمان یه‌چیز تعریف نشده هست

آدم باید با بد و خوب هرچیز کنار بیاد

اگه تهرانيد جديدا ديجي كالا هي نيرو برميداره حقوقش وزارت كار+اضافه كاري ناهار يا شامم با خوده شركت ...

عریزم بله دیدم ما تهرانیم اما همسرم مشکل دیسک داره و دقیقا درج کرده بود که مشگل جسمی نداشته باشن مثل کمر درد و پادرد

1436
اينو چهارده بار بخون ب اب فوت كن بعد چهار گوشه خونه بريز من معجزه ديزم ازش شوهرم سه سال بيكار بود .. ...

مرسی عزیزم دلم اصلا وقتی خوندمش موهای تنم خیس شد و از چشمام اشک اومد الهی ایه های قران روشنایی بخش زندگیت باشه

عریزم بله دیدم ما تهرانیم اما همسرم مشکل دیسک داره و دقیقا درج کرده بود که مشگل جسمی نداشته باشن مثل ...

عزیزم  منم مشکل شمارو دارم ان  شاءالله خدا کمک  کنه دلت آروم شه به خواستت برسی🙏

هرکاری سختی داره عزیزم  من میخواستم استعفا بدم کارفرمامم گفت تا پروژه رو تموم نکردی نمیتونی بر ...

عزیزم کنار میاد تقریبا و داشت کارشو میکردرو با همه سختیهاش میخوایت اونجا بمونه‌ولی یکی زیرابشو زد  و کارفرما هم یه شخص‌خیلی نردیکی به من بود

عریزم بله دیدم ما تهرانیم اما همسرم مشکل دیسک داره و دقیقا درج کرده بود که مشگل جسمی نداشته باشن مثل ...

اره متاسفانه انبار دار ميخوان نيرو كه فشار مياره

الان همه شركتا هم تعطيلن اكثرا اين وضعيت نبود باز بهتر ميشد دنبال كار بگرده

خالم نيروي هايپر استار باكري بود يه مدتي الان مشكل ديسك داره طفلك  

از طرف شركت بايد رفت كه هميشه ام نيرو ميخواد هايپر ولي كارش سنگينه اگه ديسك داره نميشه اذيت ميشه 

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
1651