2733
2739
ممنونم ❤❤❤ بصورت دائمه  از همون روز اول ینی چند سال پیش شروع شد تا الان

میفهمم منم همینطورم 😔

دگ از وقتی فهمیدم کاریش نمیشه کرد بیخیالش شدم 

ولی این چیزایی ک گفتمو رعایت میکنم وگرنه غیرقابل تحمل میشه 

سعی کن از موبایل به شدت دوری کنی 

قطره ای ک گفتی داروخانه یا عطاری داره؟؟ بعد تاثیرم داره؟ اگه بعد هفت روز خوب نشد دوباره ادامه بدم؟

موثرهان شاءالله

بله عطاری ها دارن

حواست باشه مایه زیتون باشه مصرف نکنی ها 

نه به فاصله دو سه ماه بعد دوباره استفاده کن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دمنوشایی استفاده کردی و چجوری؟میشه بهم بگید ممنون

بزن اینترنت دمنوشهای آرامبخش رو سرچ کن

واسه من که نتیجه داد...انشالله شماهم بهترشی

البته سعی کن خودت هم آرامش داشته باشی

راستی واسه سردی مغز ک بعضی دوستان بهت گفتن دوداسپند سردی مغز رو میگیره و انرژی مثبت میده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
فداتشم مرسی 💜💜❤💋🌹🌹

قربووووونت عزیزم❤❤❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
حتما راه هایی ک گفتیدو امتحان میکنم انشالله نتیجه بده

انشالله ک نتیجه میده