2410
2553

سردی مغز

صدای شر شر آب و گاهی وقتا اذان هم میشنوی؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

قرص ویتامین میده دکتر فکر کنم براب تقویت مغز

درمان نداره و به مرور بدتر هم میشه

شرمنده که رک گفتم

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

متاسفانه خوب نمیشه 😔

خودتو مشغول کن بهش فکر نکن 

خیلیااااا اینطورین دائم صدای زنگ دارن تو گدش مثل خودم 

تجربم اینه گوشی رو ک کمتر استفاده میکنم بهتر میشه 

خواب کافی و آب زیادم بخور 

قهوه چایی کاکائو نوشابه نمک نخور 

اینا کمکت میکنه تاحدی 

دکتر رفتی؟ 

به صورت دائمه صدا یا اینکه هرازگاهی میاد و میره ؟

سرگیجه های وحشتناک و شدیدم داری ؟ 

وز وز گوش مربوط ب اعصابه

منم چندسال پیش درمان کردم

البته با دمنوشهای گیاهی

چون با داروهای شیمیایی میانه ای ندارم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2714
مث صدای بوق ، زنگ

همونه 

به مدت هفت شب 

هرشب تو بینیت هرکدوم از سوراخ ها یک قطره روغن بنفشه پایه کنجد تاکید میکنم پایه کجد بنداز

پسته هم زیاد بخور

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
متاسفانه خوب نمیشه 😔 خودتو مشغول کن بهش فکر نکن  خیلیااااا اینطورین دائم صدای زنگ دارن تو گد ...

ممنونم ❤❤❤

بصورت دائمه 

از همون روز اول ینی چند سال پیش شروع شد تا الان

وز وز گوش مربوط ب اعصابه منم چندسال پیش درمان کردم البته با دمنوشهای گیاهی چون با داروهای شیمیایی ...

چه دمنوشایی استفاده کردی و چجوری؟میشه بهم بگید ممنون

همونه  به مدت هفت شب  هرشب تو بینیت هرکدوم از سوراخ ها یک قطره روغن بنفشه پایه کنجد تاکی ...

قطره ای ک گفتی داروخانه یا عطاری داره؟؟ بعد تاثیرم داره؟ اگه بعد هفت روز خوب نشد دوباره ادامه بدم؟

2706