2726
عنوان

دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 29 پست
کم و بیش قبلا که میگفت کارم زیاده خسته ام الان دو هفته کارش خیلی سبکه بخاطر قرنطینه بهش میگم الان چ ...

چندوقت محلش نده به خودت برس و اهمیت بده تاپیکای

@دختر_گرانبها    رو بخون خیلی خوبن

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خیلی بد دردیه چن وقته اصلا نمیتونم به بچم اونجوری که باید محبت کنم بس که دلم پره ثانیه ای وقت نیست ب ...

مامان منم دلش پره با مابداخلاقه ما خیلی آسیب میبینیم کلا ایران شده کشور افسرده ها هرکی از یه چی دلگیره هیشکی حالش خوب نیست نه تویی که مادری نه اونی که شوهرته و سرده و نه بچه ای که تو خونه بی رمقی های شمارو میبینه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هم مدتی بی خیاالش شو .با خانوادت وقت بگذرون تا کمبود محبت نداشته باشی . از اون گدایی محبت نکن .

خانوادم پیشم نیستن الانم که کرونای لعنتی دست و پا مون رو بسته

چجوری بیخیال باشم تو رو خدا کسی میدونه بگه

2728

ببین من شوهرم خیلی خیلی عصبی هست و زود از کوره در میره و دقیقا مشکل شما رو هم دارم ، منم خیلی پیش اومد که اشک  ریختم و دلم گرفت اما خوبی های زیادی هم داره که به خاطر اونا از بدیاش چشم پوشی میکنم و کلا من باهاش کنار اومدم و همین جوری قبولش کردم چون دیدم بحث کردن هیچ چیزی رو تغییر نمیده جز اینکه من ه روز نسبت به روز قبل افسرده تر میشدم پس الان منم شدم مثل خودش دقیقا ... و یه چیز دیگه که من متوجه شدم شوهر من از آه و ناله و گریه و اینا واقعا متنفره یعنی اگه من گریه میکردم اوضاع بدتر میشد همیشه ، خودتو قوی نشون بده و بدون که این آقایون که این همه سال اینجوری بزرگ شدن رو ما نمی تونیم تغییر بدیم زیاد 

مرسی دوستم برای ارامشم دعا کن خیلی دلم سنگینه

چشم عزیزم برات صلوات میفرستم🌹

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین من شوهرم خیلی خیلی عصبی هست و زود از کوره در میره و دقیقا مشکل شما رو هم دارم ، منم خیلی پیش او ...

چجوری شدی عین خودش

من چن روز پیش تو نت سرچ میکردم کافور سرد میکنه ادمو ولی خب بچه شیر میدم

نمیدونم چیکار کنم که سرد شم

عزیزم 

نعنا هم خوبه 

تو شرایط موجود دم کن بخور 

فقط بشوهرت ندی که کلا تعطیل میشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
چجوری شدی عین خودش من چن روز پیش تو نت سرچ میکردم کافور سرد میکنه ادمو ولی خب بچه شیر میدم نمیدونم ...

هیچی عزیزم فقط بهش فکر نکردم خیلی راحت با خودم گفتم غرورم رو دیگه نمشکنم برای این مساله یه کم بگذره عادت میکنی   

2706