2726
عنوان

دلم گرفته

260 بازدید | 29 پست

دلم گرفته خانما دارم گریه میکنم هیچ پناهی ندارم جز خدا و شما که حرفمو بشنوه

شوهرم خیلی سرده خیلی الان رفتم پیشش دراز بکشم میگه برا چی اومدی میگم میخام کنارت باشم میگه نمیخاد میگم دلم گرفته چرا تنهام میذاری پاشد رفت گریه امونمو بریده به کی بگم اخه خدااااا وقتی برام نمیذاره سرم داره منفجر میشه از درد

بخدا خستم

تو رو خدا نترکون نی نی یار

منم مثل تو هستم همدردیم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

علتش چیه از اول همینطوری بود دعوا کردید از چیزی ناراحته یا چی؟

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم 🙁 میام اینجا میبینم همه مث من یه دردی دارن دلم میگیره ❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

حس میکنم قلبم یخ زده و نمیدونم با چی گرمش کنم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
علتش چیه از اول همینطوری بود دعوا کردید از چیزی ناراحته یا چی؟

کم و بیش قبلا که میگفت کارم زیاده خسته ام

الان دو هفته کارش خیلی سبکه بخاطر قرنطینه بهش میگم الان چی بازم مثل قبل رفتار میکنه..تازه الان میگه من اینجوریم گفتم خب چرا از اول نگفتی بهم

خیلی بد دردیه چن وقته اصلا نمیتونم به بچم اونجوری که باید محبت کنم بس که دلم پره ثانیه ای وقت نیست ب ...

میفهمم چی میگی آدم وقتی ازدواج میکنه تنهاکسی ک نزدیک ترمحرم تر ب خودش میدونه همسرشه امااگه اونم اینطور رفتارکنه ک دیگه نایی براآدم نمیمونه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
خیلی بد دردیه چن وقته اصلا نمیتونم به بچم اونجوری که باید محبت کنم بس که دلم پره ثانیه ای وقت نیست ب ...

اگه تازه زایمان کردی یکم صبر کن تا هردوتون ب خودتون بیاید بچه واقعا یه شوک بزرگ میده ب زندگی ریتمو بهم میزنه بخاطر همین هر دو طرف افسردگی میگیرن حس میکنن زندگیه دوتایشون خراب شد همه فک‌میکنن فقط زنا افسردگیه بعد زایمان دارن ولی بعضی مردا هم شدید میگیرن

2706