2733
2734
عنوان

ساعت ۱۲ خوابید الان بیداره

399 بازدید | 26 پست

بچمو میگم از ساعت ۲ و نیم تا الان هم تلاش کردم دوباره بخوابه ازم آویزون بود شیر میخورد حالا بلند شده رفته بازی صدای ظرفاش میاد    

نمیدونم بخندم یا گریه کنم  ، الان یه مدته اگه در دسترسش باشم یه دور میخوره میگه میمی ، گاهی از دستش فرار میکنم میرم تو اتاق تا نبینتم بگه میمی 

یه توصیه به کسایی که میخوان بچه دار شن اصلا عادتش ندید با شیر بخوابه خیلی سخته

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به تاپیک ربط نداره 

ببخشید اعصابم ریخت بهم

یه الاغ الان با ماشین که ضدای ولومش گوش خراشه اونم محسن ابراهیم زاده

طوری که پنجره ها میلرزه تو کوچست

بیشعور حرکت  هم نمیکنه

خیر ندیده😭😭😭

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728

نزدیک دو سالشه دیگه ، کی خوابشون تنظیم میشه خودشون میرن میخوابن؟

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
2738
ای جان میمی خخخ

گاهی خودمم خندم میگیره ویبره وار میگه ها دست از سرت بر نمیداره تا به خواستش نرسه

برو بجووش

میترسم مست باشه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
بچه منم از ساعت ۱۱ خوابید منم خوشحال ک زود خوابیده ساعت دو بیدارشد الان تو اتاقش داره شعر میخونه زند ...

چند سالشه،؟😁 برا من تو تاریکی توی حال داره بازی میکنه ، نمیدونم چطور چشماش میبینه!

نزدیک دو سالشه دیگه ، کی خوابشون تنظیم میشه خودشون میرن میخوابن؟

به احتمال فراوون گشنشه

کی از شیر میگیریش؟

2706