1711
1714
عنوان

درباره نفر بعدیت حدس بزن :)

1918 بازدید | 369 پست

شروع کنیم ۱ ۲ ۳

نـفـر بـعــدی مــن دو تـــا بـــچـه داره

...

گروه کتابخونی داریم تو وات ساپ فقط خانم ها هر کی میخواد تو خصوصی بهم پیام بده 📚 برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 اگه جوابتو نمیدم یعنی از حرفت یا خودت خوشم نیومده پس آروم از تاپیکم برو بیرون😄 از بعضیا تو این سایت واقعا بدم میاد کاش گزینه ی بلاک داشت 😒بعضی ها هم واقعا حس خوبی بهم میدن کاش میشد ماچشون کرد 😚 آرزوم بود یکی لنگه خودم بیابم اینجا که نیابیدم هنوز 😔تو این سایت زبون بعضیا از مار نیش دار تره 😣 من آدمی نیستم که جواب ندم پس مراقب حرفات باش 😂 در ضمن کاربر قدیمی ام " گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید " فقط برای گذروندن وقت اینجام و از نظر فکری کاملا با این محیط غریبم یعنی کاملا غریبما خودمم نمیدونم چرا اینجام 😐

نفر بعدی چاقه

بابابزرگ قشنگم ۹ ماه گذشته اما من هنوز نتونستم با غم رفتنت کنار بیام  لطفا برای شادی روح اموات صلوات   + Are you okay? - I've been better.+ So you're not okay. - I've been worse.+ خوبی؟- بهتر از اینم بودم.+ خوب نیستی پس- بدتر از اینم بودم..❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

حدس ها رو هم بگید درسته یا غلط

گروه کتابخونی داریم تو وات ساپ فقط خانم ها هر کی میخواد تو خصوصی بهم پیام بده 📚 برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 اگه جوابتو نمیدم یعنی از حرفت یا خودت خوشم نیومده پس آروم از تاپیکم برو بیرون😄 از بعضیا تو این سایت واقعا بدم میاد کاش گزینه ی بلاک داشت 😒بعضی ها هم واقعا حس خوبی بهم میدن کاش میشد ماچشون کرد 😚 آرزوم بود یکی لنگه خودم بیابم اینجا که نیابیدم هنوز 😔تو این سایت زبون بعضیا از مار نیش دار تره 😣 من آدمی نیستم که جواب ندم پس مراقب حرفات باش 😂 در ضمن کاربر قدیمی ام " گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید " فقط برای گذروندن وقت اینجام و از نظر فکری کاملا با این محیط غریبم یعنی کاملا غریبما خودمم نمیدونم چرا اینجام 😐
1713

😁

توجه 😡توجه😡از این به بعداگر کسی بهم توهین کنه دیگه جوابش رو نمیدم فقط از پیامش اسکرین میگیرم ودرموردش تاپیک میزنم ونی نی یار رو صدا میکنم.تا خودش رسیدگی کنه.پس اگر ادم عاقلی باشی حدو حدود خودت رو میفهمی😊
حدس ها رو هم بگید درسته یا غلط

مجردم 😱

بابابزرگ قشنگم ۹ ماه گذشته اما من هنوز نتونستم با غم رفتنت کنار بیام  لطفا برای شادی روح اموات صلوات   + Are you okay? - I've been better.+ So you're not okay. - I've been worse.+ خوبی؟- بهتر از اینم بودم.+ خوب نیستی پس- بدتر از اینم بودم..❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  
1716
نفر بعدی چاقه

واییی نههه🤣🤣🤣

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت دلسامو صحیح و سالم اوردی به دیدن دنیا🥰تیکر تولد یکسالگی پرنسس مامان😍
نفر بعدی چاقه

دو تا بچه داری یا نه؟

1709

نفر بعدی به آرزویی که الان تو دلشه میرسه

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

یکی از لباساش زرده

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
1712