2737
2734
عنوان

شوهر این مدلی خوبه یا بد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 52 پست
میدونه من فیلم خارجی زیاد دوس ندارم هی چت میکنه بیا این فیلمه ببین این فیلم چرت و پرتات نگاه نکن منط ...

دقیقا مثل شوهرمنه.واقعا تواین مورد درکت میکنم خیلی سخته من از امروز سعی کردم بزنم به بیخیالی مگه تاکی زنده ایم همش به غمو غصه رد شه😢

اونوقت زمان رابطه نرماله؟ منم همسرم به گوشی زیاد اعتیاد داره زیاد که میگم یعنی خیلی زیاد یعن ...

همشم میل جنسیش زیاده دلش زیاد میخواد ولی من کافیه یع رفتار بد ازش ببینم کلا متنفر میشم چه برسه ب اینکه بخواد بیاد بم دست بزنه اگه ازش ناراحت باشم دیگه اصن اون رابطه برام مزخرفه حس میکنم مثلا بهم تجاوز میشه در این حد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من توی دوران نامزدی همسرم همش سرش توی گوشی و گیم بود   یبار گوشیو از دستش گرفتم از ساختمان پنج طبقه از پنجره انداختم پایین گوشی نابود شد   دیگه توبه کرد

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐
2728
شوهرمن یه بار یک پاکت سیگار خریده بود گذاشته بود تو ماشین بعد که من پشت فرمون نشستم دیدم پاکتو بهش گ ...

من اول میدونستم میگفت تفننیه از رو بچگی یه مدتم باهاش میکشیدم ولی بچه نداشتم ولی وقتی بازدار شدم ب خاطر بچم ترک کردم ولی اون ترک نکرده چون خودم میدونستم و همراهیش میکردم رویی هم ندارم ک ب خانوادش اعتراض کنم ولی وقتی فعمیدم شوهرم میکشه ۱۶سالم بود بچه بودم نمیدونستم خونم خراب میشه 😭خیلی پشیمونم خیلی

شمام بچه دارین ؟

آره دو تا.ولی کل کارای بچه هام با منه

روحیات شوهرتو گفتم مثل منه

وگرنه من انقدر بی مسیولیت نیستم که برم تو اتاق درو ببندم بازی بکنم

اتفاقا تو خونه ما شوهرم فقط پول در میاره بقیه کارا با منه

اما من مثل شوهرت کم حرف و منزوی ام دوس دارم سرم تو کار خودم باشه ولی شوهرم دوس داره هی بیرون باشه خصوصا خونه ننش و همش حرف بزنه😤

شرط چاقو مُرد
من اول میدونستم میگفت تفننیه از رو بچگی یه مدتم باهاش میکشیدم ولی بچه نداشتم ولی وقتی بازدار شدم ب خ ...

لزرگترین اشتباهو کردی که باهاش کشیدی

شوهر من هیچی نمیکشه فقط سالسگی چند بار تو مسافرتا قلیون میکشه یبار بهش گفتم دوس دارم یبار سیگار بکشم رفت برگشت یه سیگار خریده بود گفت بیا بکش گرفتم سیگارو شکستم پرت کردم

شرط چاقو مُرد
2738