2703
2553
عنوان

شوهر این مدلی خوبه یا بد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 52 پست
چقدر سخت ! عوض کردن آدم ها غیر ممکنه شاید به مرور پخته تر بشه

بعضی وقتا ب طلاق فکر میکنم بعد ب پسرم فکر میکنم نمیخوام اون عذاب بکشه ولی اینجوریم داره عذاب میکشه 

تا خوب میشه دوسش دارم ولی تا کارایی ک بدم میاد انجام میده ازش متنفر میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتیاد آوره؟اونوقت وقتی میکشه با تو چجوره رفتارش؟روزی چندبار میکشه؟؟

شبا تو اتاق میکشه وقتی میکشه من نباید پیشش باشم میشینه بازی میکنه یعنی اینجور بهش حال میده ببخشید میگما قبل از اینکه رابطه هم داشته باشیم میکشه 

خیلی بدم میاد انلاین بازی میکنه وقتی بازی میکنه هم دیگ اصن توجهی ب من نمیکنه 

2720

وای منم این مشکلارو با گیمش دارم اما خب من مشکلمو بهش گفتم سر ی تایم خاصی گیم میره واسه فیلمم ک ب نظرم باهاش بیین فیلمو چون هم فضای خونتون گرم تر میشه هم تو کنارشی هم سرگرم میشی هم بعدش میتونین کلی در موردش حرف بزنین 

این منزوی بودن و سکوتش بیشتر عذابم میده من خیلی وراجم خیلیم اجتماعیم عاشق امد و رفتم ولی اون اینطوری نیست شاید باور نکنید مامان باباش فوق العاده ادمای اجتماعی هستن اما بچه هاشون مث خودشون نشدن برادر کوچیکشم همیطوریه 

اول باید ترکش بدی، نشنیدی که میگن عقل سالم در بدن سالم کلا مواد عقل آدمو کم میکنه

نمیدونم چطوری ترکش بدم میره میخره من که نمیفهمم هم معتاده بازیه هم ماری 😭

2714
این منزوی بودن و سکوتش بیشتر عذابم میده من خیلی وراجم خیلیم اجتماعیم عاشق امد و رفتم ولی اون اینطوری ...

آدمایی که مواد مصرف میکنن کلا منزوی هستن و اعتماد بنفسشون به شدت پایینه ، باید بترسونیش ازت حساب ببره نه اینکه هرکاری خواست انجام بده و تو بگی چشم

اونوقت زمان رابطه نرماله؟

منم همسرم به گوشی زیاد اعتیاد داره

زیاد که میگم یعنی خیلی زیاد

یعنی اگه یک سال من نباشم براش مهم نیست و گوشی جای همه چیزو براش گرفته😔

رفتارش خوبه اهل خیانت اینام نیست

اما این گوشی زندگیمو نابود کرده

میدونه من فیلم خارجی زیاد دوس ندارم هی چت میکنه بیا این فیلمه ببین این فیلم چرت و پرتات نگاه نکن منط ...

عزیزم من فکر میکنم اون دوست داره بیشتر همپاش بشی به چیزایی که علاقه داره توهم علاقه نشون بدی. وقتی باهاش همراهی نکنی یا همش بخوای با علایقش مخالفت کنی اونم تنهایی رو ترجیح میده. چون خودمم اینطوری هستم بهت میگم این که همش سرش تو بازی و فیلمه بخاطر تنها بودنه. یکم باهاش همراهی کن توهم بشین کنارش بازی من چه ایرادی داره

۶۰ خوبه ۴۰ نه ولی جای امیدواری زیادی بهش هست در کل نقاط مثبت هم داره

اره چیزای خوبم داره مثلا گیر نمیده خونه رو جمع کنم همیشه خونه باید تمیز باشه مثلا ی روز غذا نپزم چیزی نمیگه درعوضم انتظار داره منم گیر ندم بهش 

باورت نمیشه اگه یع چیزی تو خونه خراب بشه من باید واسم باباش بیاد برام درست کنه 

این منزوی بودن و سکوتش بیشتر عذابم میده من خیلی وراجم خیلیم اجتماعیم عاشق امد و رفتم ولی اون اینطوری ...

تقریبا همه جوونای الان همینن 😔

همه معتاده گل و فلان 

صبر اوج‌ احترام به حکمت خداست🕊🦋
نمیدونم چطوری ترکش بدم میره میخره من که نمیفهمم هم معتاده بازیه هم ماری 😭

شوهرمن یه بار یک پاکت سیگار خریده بود گذاشته بود تو ماشین بعد که من پشت فرمون نشستم دیدم پاکتو بهش گفتم این چیه گفت هفته یه دونه میخوام بکشه خوبه سیگار رو خورد کردم تو سرش گفتم دیگه از این غلطا نکنی داد زد سرم ازش نترسیدم بی شرف بازی درواردم دیگه همون شد خودسم میگه اگه جلومو نگرفته بودی الان سیگاری شده بودم

2706