2726
عنوان

شوهر این مدلی خوبه یا بد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 52 پست
خب اینکه خودش دوس داره تغییر کنه خوبه تو خودت هم باید باهاش صحبت کنی و از علاقت براش بگی که مثلا دوس ...

میدونه من فیلم خارجی زیاد دوس ندارم هی چت میکنه بیا این فیلمه ببین این فیلم چرت و پرتات نگاه نکن منطورش فیلمای مورد علاقه منه ،بعد من اگه اون پیشم باشه من حاضرم گوشیمو ول کنم بهش توجه کنم ولی اون اینطوری نیست اصلا از گیم و بازی کنده نمیشه نمیتونم تحمل کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بد و خوبی که یه چیز نسبی هستش ، یعنی گاهی یه چیزی که تو رو اذیت میکنه یکی دیگه اون چیز منفی از خواسته هاشه تو این موقعیت قرنطینه همینکه رو مخت نمیره خودش یه پوعن مثبت حساب میشه ! امروز تی وی شبکه اینترنشنال میگفت تو این روزا تماس با اورژانس اجتماعی زیاد شد به خاطر خشونت خانگی ، بعدا که اوضاع خوب شد خودت معاشرت کن توی فعالیت هایی اجتماعی با پسرت شرکت کن وقتی میگی خسیس نیست اینم یه پوعن مثبت هستش 🙈🙈🙈 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2728
کم کم تورو هم افسرده میکنه ببرش پیش روانشناس شده به زور

افسردگی زایمان گرفتم یه مدتی قرص اعصاب میخوردم ولش کردم حالم واقعا خوب نیست ماری جوانا هم میکشه نمیتونه بزاره کنار 😭خیلی خستم 

امروزم بچمو زد با لباس بلندش کرد میخواس پرتش کنه جلو خودشو گرفت ک پرتش نکنه ولی بچم از ترس همچی گریه ...

اینا که عین شوهر منه

اسم شوهرت چیه😨😨😨😨😨

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
فقط باید ببریش پیش روانشناس ،همه ی آدما قابل تغییرن، نمونش خودم که خیلی اخلاقم تغییر کرده

اقد پول روانشناس و روانپزشک دادیم هیچی توش نبود فقط افسردگی بعداز زایمان ک گرفته بودم تا حدودی تونستم کنترلش کنم با قرص ولی شوهرم هیچی 

2706