2726
عنوان

شوهر این مدلی خوبه یا بد ؟

815 بازدید | 52 پست

یک تو خونه دست به سیاه سفید نزنه 

دو کمک حاله خانومش نباشه تو خونه 

سه اهله رفت و امد اصلا نباشه نه خونه کسی بره نه خوشش بیاد کسی بیاد خونش 

چهار مامانی نیست بیست چهارساعت اوییزون مامان باباش نیست 

پنج فوق العاده کم حرف وساکت 

شش حوصله بچه هم نداره کلا مسئولیتش همش با منه از روزی که به دنیا اومده الان یک سال و نیمشه 

هفت خسیسم نیست هرچقد بخام خرج میکنه 

هشت بدترین چیزش که متنفرم همش دنبال گیم و بازیه و فیلم دیدنه تو اتاق درو میبنده بازی میکنه ناهارو شامم با ما نمیخوره از روزی که زنش شدم همش دنبال بازی کردن گیم نت بود خیلی خسته شدم 

داره تلاش میکنه که عوض شه یه روز خوبه یه روز همون اش و همون کاسه خیلی خسته شدم زندگی برام شده انگار زندان شوهرم مثل  مرد قدیمی ها هم نیست اخلاقش خیلیم روشن فکره فقط همش دوس داره تنا باشه و اینکه اجتماعی نیست من احتماعیم دوس دارم معاشرت کنم واقعا تنهایی اذیتم میکنه پدرمادرمم فوت کردن واقعا نگران اینده پسرمم 

وایی اوایلش خوندم برگام ریخت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

۶۰ خوبه ۴۰ نه ولی جای امیدواری زیادی بهش هست در کل نقاط مثبت هم داره

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امروزم بچمو زد با لباس بلندش کرد میخواس پرتش کنه جلو خودشو گرفت ک پرتش نکنه ولی بچم از ترس همچی گریه میکرد فقط به خاطر اینکه پسرم رفته سر لب تابش میگیره تو اتاق میخوابه پسرم بهونشو میگیره واقعا موندم چه کنم 😭😭😭خب اون بچس نمیفهمه که 

خب الان مشکل کجاست؟
همسرت فردیه با خصوصیات متعلق به خودش
و شما فردی هستی با خصوصیات متعلق به خودت
که البته این دوتا خصوصیات تکمیل کننده ی هم هستند
ولی برای اینکه متوجه بشین آیا این خصوصیات همسرتون طبیعیه یا نه پیشنهاد میکنم از یه متخصص روانشناسی با تجربه و نرجیحا استاد یا دانشیار کمک بگیرین
همینکه دارین تا این حد توجه میکنین معنیش اینه به زندگی اهمیت میدین
و همینطور که وقتی دچار بیماری میشین میرین دکتر خب اینم نیاز به متخصص داره

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
2706