2703
2553
عنوان

خیلی دلم گرفته

327 بازدید | 18 پست

باشوهرم داشتیم فیلم نگاه میکردیم برگشته میگه خیلی دلم ازت پره .به خانواده ام بی احترامی میکنی . من خطقرمزم خانواده ام هستن .مثل خرس شدی .دورو هستی .دقل باز .ببخشید ن خراب من از کجا بدونم از صبح تو خونه تنهایی .خلاصه ایشون فهمیدم خیلی عاشقم هست . من هیچی نگفتم  فقط گفتم برو بغل پدر و مادرت .اومدم تو اتاق فقط دارم به پنجره نگاه میکنم .واقعا برای خودم متاسفم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یعنی چی مثل خرس شدی وزنتو میگفت؟ 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اینجور مواقعی باید حرف نزنی تا بفهمه چقد خره ک در مورد زن زندگیش اینجور قضاوت میکنه .بهترین کارو کردی ک بهش چیزی نگفتی یعنی جواب ابلهان خاموشیست

کی باید جمع کنه این قلب داغونو💔قلب ی دختر ۲۱ ساله سوخت💔
2714

خب این حرف ها خیلی ناراحت کننده س
اونم در خلوت و تنهایی گفتن
خیلی سخته شنیدش
و طبیعیه که آدم دلش میگیره اونم با همه ی وجود
ولی شاید علتی داره این حرفاش
اتفاقا فرصت خوبیه
اینکه این حرفارو نگه نداشته تا به روش دیگه ای مثه دعواهای الکی و اینا بهت بگه
پس از این فرصت استفاده کن و ببین چرا اینا رو میگه
به حرف ها توجهی نکن اما بدنبال علتشون باش
قوی باش و بجای ناراحت شدن که البته دست خودآدم نیست اما به جای ناراحت شدن صورت مسئله رو پیدا و به روش خوب حل کن 

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
اره بعد زایمان چاق شدم

چقدر بد که مسخره میکنن 

بابای منم به من میگفت عین پنگوئن شدی اون موقع من ۸۰ بودم و اون ۷۴ کلی مسخرم میکرد تا اینکه اراده کردم ۲۱ کیلو کم کردم حالا شدم ۵۹ کیلو اون ۸۵ کیلو شده

منم گاهی به شوخی بهش میگم بچه هات کی به دنیا میان نه ماهه حامله ای بابا   اونم دیگه نمیتونه چیزی بگه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

سلام مثلا مسائل شخصی خونه خودتونو اینجا مطرح میکنین فکر میکنین کسی کمکتون میکنه یا مثلا ما مشاوریم شما باید مسائل شخصی خودتونو خودتون حل کنین نهایتش اینجا یا براتون دلسوزی الکی میکنن یا دوتا راهکار بهت میدن که زندگیتو متلاشی کنی همین

سلام مثلا مسائل شخصی خونه خودتونو اینجا مطرح میکنین فکر میکنین کسی کمکتون میکنه یا مثلا ما مشاوریم ش ...

اینکه چرا تا حالا کسی شمارو عاشق خودش نکرده مسله شخصی نیس پس ، عمومی و همگانیه !!!  این خانمم اومده با خانما درددل کنه دوکلمه نمیدونه که تو سایت چه خبره کیا اینجا هستن 

متاهل هستم
اینکه چرا تا حالا کسی شمارو عاشق خودش نکرده مسله شخصی نیس پس ، عمومی و همگانیه !!!  این خانمم ا ...

خوب من مجردم نظر خواستم ببینم شما متاهلا چجوری عاشق هم میشین تازه من آقا هستم به خاطر این اومدم نی نی سایت که ببینم زندگی متاهلی چجوریه یکم تجربه کسب کنم کیج و گنگ نباشم ولی دلیل نمیشه همه مسائل شخصی اینجا مطرح بشه شاید آقاشون راضی نباشه 

ولی چه حافظه ای دارین هنوز سوالم یادته عجب 

2706