2410
2553

مث سیگاره دیگه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شنیدم ولی تجربه نکردم ولی قرص های ارامبخش رو دیدم زنداداشم یه زمانی یه مشت قرص ازاون صورتی ها پر میکرد تو دستش نیخورد الان داره تاوان پس میده 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

نه عزیزم تحت نطر پزشک باید مصرف کنی یه سری از قرص ها هستن مثل خواب اور که بعد یه مدت اثر نمیکنه...خود دکتر هت اجازه میده بخوری .خود من مشگل عصاب پیدا کردم۲۰ سالمه دکتر بهم ۱ماه الپرازولام داد چون دیگه بهد اون تاشیر نداره و ۶ ماه هم سرترالین و گفت اصلا وابسته نمیشی باور غلط ما ایرانی ها اینه که تا اخر عمر باید فرص عصاب بخوریم

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
2714

عادت میکنه یعنی دیگه عوارض جانبی نداره واسش.مثل خواب آلودگی و سرگیجه و عدم تمرکزو.... ولی تاثیرشو میذاره.

خواهرم ۳ سال خورد وقتی خوب شد دکترش کم کم قطعش کرد.ولی یکیشو هنوزم میخوره.چون بهش نیاز داره.بچش خیلی اذیت میکنه.اگر نخوره دچار حمله عصبی میشه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

عزیزم من خودم قرص اعصاب خوردم یه مدت طولانی الان درحال قطع کردنم منظور از این که بدن عادت میکنه عوارض قرصه مثلا کسی که تازه شروع کرده قرص میخوره همش میخوابه یا یه  سری عوارض دیگه که اگه یه مدت بگذره اون عوارض از بین میره یعنی بدن باهاش کنار میاد وعادت میکنه  به این معنی نیس که هی دوز دارو رو ببرن بالا

بله.و وای ب روزی که قطع بشه مصرفش ..

😐😐😐😐😐

مادرم و خواهرم  ۳ سال تحت نظر بودند و کلی قرص اعصاب میخوردند.خیلی راحت ترک کردن.ته دل مردمو خالی نکنید.

ترک کردنش اصول داره.اگر یهو سر خود قطع کنی بله مشکل قبلی با شدت بیشتری برمیگرده اما اگر اصولی ترک کنی هیچ هیچ تاکید میکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
عزیزم من خودم قرص اعصاب خوردم یه مدت طولانی الان درحال قطع کردنم منظور از این که بدن عادت میکنه عوار ...

لایک به وجودت دانا👍 

😐😐😐😐😐 مادرم و خواهرم  ۳ سال تحت نظر بودند و کلی قرص اعصاب میخوردند.خیلی راحت ترک کردن.ته ...

من تجربه شخصی خودمو گفتم ته دل کسی هم خالی نکردم.باتشکر

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

من نمیدونم چرا تو ایران انقدر بد میدونن قرص اعصاب خوردن رو

خب اونی که فشار خون دار دیابت داره مریضی قلب داره چربی داره تا آخر عمر دارو میخوره ولی انقدر ناله نمی‌کنه 

اینم ی بیماری دیگه ولی روحی

بعدم من ندیدم تا حالا کسی قرص اعصابو تا آخر عمر بخوره مگه اینه خودش بخواد سر خود بخوره یا بیماریش درمان نداشته باشه 

اگه زیر نظر پزشک باشی اون به مرور دوز رو برات کم میکنه و شاید چند ماهی مثل شروع که ی مدت یجوری میشه اونجوری شی ولی بعدش اوکی میشی اکثر دکترا هم میگن یکی دو سال باید مصرف شه 

2706