2726
عنوان

خانوما من زبونم ب شدت تلخ و برنده است

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 52 پست
میشنهادش خوبه ولی من خیلی پر حرف و شوخم  

باید تمرین کنی که گزیده حرف بزنی و حرفی که میتونه کسی رو به هم بریزه نگی. واقعا باید براش تلاش کنی تا عادتت بشه. تنها راهشه.اوایلش سخته ولی بعد یه مدت عادی میشه برات. دل شکستن خیلی بده گناه سنگینیه. آه پشتش میاد حواستو جمع کن خونه خراب کنه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید تمرین کنی که گزیده حرف بزنی و حرفی که میتونه کسی رو به هم بریزه نگی. واقعا باید براش تلاش کنی ت ...

مثلا نمونش اینکه من دیروز دوستم زنگ زد بهم گفت فکر کنم حامله ام تازه ی سال و خورده ای ازدواج کرده بعدش من گبتم برا کدوم حال و روزت بچه میاری اخه اینم بگما ناخواسته بوده منظور من اوضاع کرونا و اینا بود اون بد برداشته بود اخه وضع مالیشونم خوب نیس ولی بخدا من منظورم کرونا و بیکاری اینا بود 

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤
2728

یه روز اطرافیانت صبرشون تموم میشه و هر چی گفتی چند برابر تلخ تر و زننده تر بهت میگن و باهات قطع رابطه میکنن و هیچوقت دیگه دوستت نخواهند داشت 

تا اون روز نرسیده حداقل بهشون بگو که گاهی تند حرف میزنم شما ببخشید 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

خودتو اصلاح کن!

احتمالا عصبی هسی و زود از کوره در میری سوره عصر زیاد بخوون و این ایه: و له و ما سکن فی الیل و نهار و هو سمیع العلیم مداومت کن

در ضمن حوااستو جم کن چون شکستن دل گنااهه 

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
لامصب نمیشه ها 

میشه 

یکم‌روانشناسی بخون

من دقیقا همینطور بودم..ی جا خوندم نوشته بود اونایی ک‌تلخ هستند و همش نیش میزنن ی کمبودی دوران بچه گیشون داشتن ک الان اینطوری جبران‌میکنن

بعد از خوندن اون رسما لال شدم🤐🤐🤐🤐🤐🤐

میشه  یکم‌روانشناسی بخون من دقیقا همینطور بودم..ی جا خوندم نوشته بود اونایی ک‌تلخ هستند و همش ...

یعنی کمبود دارم شایدم دارم و نمیدونم 

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤
2706