2726
عنوان

کیا از اینک درس نخوندن پشیمونن؟

2405 بازدید | 23 پست

زمان کنکورتون ب اندازه ی کافی درس نخونده باشین و الان بعد چندسال پشیمون باشین 

و حتی اگ از رشته ای هم ک خوندین و الان پشیمونین بگین برامون

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رشته تجربی خوندم خیلی پشیمونم خیلییییییی اگه تجربی نمیخکندم شاید الان  یه موقعیت دیگه داشتم تجربی باعث شد به کل از درس زده شدم جوری که الان اصلا پشیمون نیستم که چرا ادامه ندادم و دلم نمیخواد به اون روزا برگردم و درس بخونم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

زمان کنکور نه 

زمان ازدواجمو پشیمونم که دانشگام نصفه موند

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

من 

بعد اتمام مدرسه ب اصرار مادرم کنکور دادم رتبه م ۴ هزار شد اما نرفتم 

حالا پشیمونم و میخوام امسال کنکور بدم

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

من پشیمون نیستم

یک دوره خیلی خوب از زندگیم دانشجویی بود

کاش میشد برگشت ب روز اولش😊

وووووای که چقدر حیف و زود گذشت

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706