1735
1707
عنوان

کیا از اینک درس نخوندن پشیمونن؟

249 بازدید | 23 پست

زمان کنکورتون ب اندازه ی کافی درس نخونده باشین و الان بعد چندسال پشیمون باشین 

و حتی اگ از رشته ای هم ک خوندین و الان پشیمونین بگین برامون

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

من رشته تجربی خوندم خیلی پشیمونم خیلییییییی اگه تجربی نمیخکندم شاید الان  یه موقعیت دیگه داشتم تجربی باعث شد به کل از درس زده شدم جوری که الان اصلا پشیمون نیستم که چرا ادامه ندادم و دلم نمیخواد به اون روزا برگردم و درس بخونم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

زمان کنکور نه 

زمان ازدواجمو پشیمونم که دانشگام نصفه موند

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 از آن خودت باش که ارزنده ترینی ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

من 

بعد اتمام مدرسه ب اصرار مادرم کنکور دادم رتبه م ۴ هزار شد اما نرفتم 

حالا پشیمونم و میخوام امسال کنکور بدم

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
1760

من مدیریت خوندم . رشتم خوب بود پشیمون نیستم .

چون پول کافی برای کلاسای کنکور و کتاب تست هم نداشتم . 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .

من پشیمون نیستم

یک دوره خیلی خوب از زندگیم دانشجویی بود

کاش میشد برگشت ب روز اولش😊

وووووای که چقدر حیف و زود گذشت

ب تاپیڪ هام سر بــزنید❤🎂🍪🍮🍩🍱🍝شاید که بدردتون بخوره😕

من چون خوندم پشیمونم4سال عمرموهدر دادم سرهیچی😐اگه از اول میرفتم دنبال آرایشگری الان واسه خودم کسی بودم

➰هرکی برام صلوات میفرسه لایکم کنه یاریپلای کنه تا براشصلواتبفرسم اللهم صلی علی محمدوآل محمد🌻🌻🌻                                  👫💑💏👪
1759

کاش حداقل دیپلم میگرفتم درست ترم دوم سوم دبیرستان ترک تحصیل کردم 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
1651