1711
1707

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1718

دروغ سیزده هست،با این وضعیت خیابونا چ تصادفی

‏لطفا به چيزهايي كه خودتون تو انتخابش نقشي نداشتين افتخار نكنيد. ماه تولد، نژاد، قد... به شعورتون افتخار كنيد، به تعداد كتابايي كه خونديد، به شخصيت منحصر بفرد، اصالت، مهربوني.
1665
دروغ سیزده هست،با این وضعیت خیابونا چ تصادفی

همکار داداشم دو نصفه شب تو منطقه ای که تو روز هم تردد خاصی نداره تصادف کرد و فوت شد چه ربطی داره

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
1436

از الان تا فردا همین موقع هر چی خبر بد و خوب میشنوی کلا حساب نکن چون تهش میفهمی یه عنتر بینمکی دروع سیزده گفته

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
همکار داداشم دو نصفه شب تو منطقه ای که تو روز هم تردد خاصی نداره تصادف کرد و فوت شد چه ربطی داره

تو همچین شرایطی کم پیش میاد مگه اینکه ماشین چپ کنه😑

‏لطفا به چيزهايي كه خودتون تو انتخابش نقشي نداشتين افتخار نكنيد. ماه تولد، نژاد، قد... به شعورتون افتخار كنيد، به تعداد كتابايي كه خونديد، به شخصيت منحصر بفرد، اصالت، مهربوني.
تو همچین شرایطی کم پیش میاد مگه اینکه ماشین چپ کنه😑

احتمالش صفر که نیست 

اون خدابیامرز هم زده بود به تیر چراغ برق

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
از الان تا فردا همین موقع هر چی خبر بد و خوب میشنوی کلا حساب نکن چون تهش میفهمی یه عنتر بینمکی دروع ...

دروغ سیزده ینی چی؟

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
1651