2737
2734
عنوان

خاطرات تلخ بچگیم😔😞

| مشاهده متن کامل بحث + 8789 بازدید | 125 پست
چجوری به نماز و دین و خدا اعتقاد داشتن ولی به حق الناس اعتقاد نداشتن؟ این حق الناسه بخدا ، بچه یه ام ...

به نماز و خدا خیلی مقید بودن ولی زدن بچه رو حق الناس نمیدونستن ، نمیدونم از اول منو نمیخواستن و من انگار بهشون تحمیل شده بودم

ن بابا میگن پدرمادرتن صلاحنو میخان

ببخشیدا ولی پدرمادرت سالم نیستن والا این کارا رو نمی کردن.به این دید نگاه کنی قابل درک تر می شه.فقط ادامه تحصیل بده یا یه هنری یاد بگیر دیگه کم کم می فهمن باید احترامت رو داشته باشن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشیدا ولی پدرمادرت سالم نیستن والا این کارا رو نمی کردن.به این دید نگاه کنی قابل درک تر می شه.فقط ...

دانشجوحقوقم

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن
آره ، ولی ته دلم باهاشون صاف نیست ،  از وقتی ازدواج کردم نماز هم نمیخونم به خاطر کتکهای وحشتنا ...

عزیزم...تو دلت با خدا مناجات کن و مطمعنن باش خداوند هیبیییچ ظلمی ک به بندش میشه از نظرش دور نیست...خداهواتو داره🌹🌱

2728

استارتر عزیز بهتره بیکار ویا تنها نمونی سعی کن فعالیت های بیرون از خونه داشته باشی و تو خونه هم خودتو سرگرم کنی و یا از معاشرت با آدمایی که همش آه و ناله میکنن و حرفای منفی میزنن دوری کنی و هم اینکه از خوردن خورکی های سرد که افسردگی میارن پرهیز کنی و یا خیلی کم مصرف کنی مثل ماکارونی . عدس . لبنیات . ترشی و شیرینی و غیره 

جونم براتون بگه خواهرای عزیزم😁

مام از کمربند ددی بی نصیب نبودیم...

حتی شیلنگ

حتی قاشق داغ می کرد و می چسبوند پشت دستمون..وقتی ۵_۶سالمون بود..به جرم بازی کردن...به جرم بدو بدو کردن

انقدر ما و مادرمو زده ک حد نداره

فک کن من یه سال از خواهرم کوچیک ترم بعد ۵_۶سالمون بود بازی می کردیم اگه می خندیدیم و اون بیدار میشد کمربند به دست بهمون حمله ور میشد...

خوابش سبک بود اینطور نبود ک ما قهقهه بزنیم..

حالا من یه دختر ۲۱ ساله ی پرخاشگر و عصبیم..یک ساله با ددی حرف نزدم..بمیرمم باهاش حرف نمیزنم... سر چی قهرم؟

سر اینکه درس داشتم درسام تموم شد ساعت یازده شده بود منم رفتم نیمرو درست کنم گفت این الان نهاره یا صبحونه س این وقت ظهر.. منم گفتم چه فرقی می کنه خب گشنمه...شروع کرد به فحش دادن و نفرین کردن...بدجور از ته دل نفرینم کرد..

طوری از سنگ شدم ک از در میره بیرون میگم خدا جونم میشه جنازه ش برگرده😍

می دونم روانیم😁

ولی از روزی ک یادم میاد مرتیکه معتاد بود تعصبی بود...دست بزن داشت...مادرمو پیر کرده..هممون پرخاشگریم ..برادر ۱۳ ساله مو ببینین ..روانی شده.. البته پدرم پسر دوسته.. داداشمو دوس داره‌..سر اون داد نمی زنه یا تا حالا کتکش نزده...چند سالم هست مارو کتک نزده ولی بد دهنه

کار نمی کنه میگه به من ربطی نداره خرج شمارو بدم

هر لحظه میگه گمشین از خونم برین بیرون

مادرم دیگه پیر شده

جالب اینجاس ک مادرم هزارتا خواستگار خوب داشته این عوضی عاشقش میشه و بعد هزار بار اومدن و رفتن و حمله ور شدن به خواستگارای مادرم باهام ازدواج می کنه...

ایشالا با دستای خودم چالش کنم مرتیکه عوضی رو😡

ایشالا کرونا بگیره جونش دراد...

هممون مریضیم اون هیچیش نیست😡

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
انشالله عزیزم 

سلام،عزیزم دیشب گوشیم هنگ بود ،کیبورد گوشیم درست کار نمیکرد،به سختی مینوشتم،میخواستم اینو بپرسم،درس میخونی الان یا نه؟

من با کمک شوهرم،الان اول انسانی هستم،دارم ادامه میدم،شوهرم میگه بخون برو دانشگاه،اما من تا دیپلم بیشتر نمیتونم بخونم،دوتا بچه دارم،نمیشه نمیتونم.

2738
میدونی منم به خاطر زجر و کتکایی که تو بچگی خوردم متاسفانه نمیتونم خودمو کنترل کنم بچه هامو خیلی کتک ...

منم بچه هامو میزنم،اما خیلی سعی میکنم کنترل کنم خودمو،تا حدودی هم موفق بودم که بتونم نزنمشون،.

از مادرم بگم برات،با اون همه زجر و سختگیری های پدرم،هیچ وقت بچه هاشو نزد،ما بچه ها وقتی پدرم خونه نبود،نوبت به شیطنت و بریز بپاش های ما میرسید،اما مادرم هیچ وقت مارو نزد همیشه با مهربانی میگفت این کارو نکنید،یا تهدیدمون میکرد که به پدرتون میگم،اما هیچ وقت نمیگفت،حالا من خودم با این همه آرامش و رفاه اگه بچه هام تکون میخورن اینقد غر میزنم سرشون یا کتک.

عزیزم بهتره بچه هامون رو مثل خودمون نکنیم که فردا اونام با بچه هاشون این رفتارو کنن،بعد با خودشون بگن این رفتار ما بر گرفته از کودکیمونه .

استارتر عزیز بهتره بیکار ویا تنها نمونی سعی کن فعالیت های بیرون از خونه داشته باشی و تو خونه هم خودت ...

من الان دانشجوام ولی بیشتر از یکماهه بخاطر کرونا اومدم خونه و دانشگاه تعطیل شده ،از خدامه زودتر برم دانشگاه، تو خونه بمونم عصبی میشم ، همین الان موقع ناهار مامان بابام دعواشون شد مامانم گریه کرد بخدا خستم دیگه😞

حتی یادم میره که یادم میره🖤
سلام،عزیزم دیشب گوشیم هنگ بود ،کیبورد گوشیم درست کار نمیکرد،به سختی مینوشتم،میخواستم اینو بپرسم،درس ...

نه ولی شوهرم داره میخونه ارشد میخونه چون هم درس میخونه هم کار میکنه بخوام منم بخونم از نظر مالی مشکل میخورم قرارشده خودش که تموم کرد من دیپلممو حداقل بگیرم

منم بچه هامو میزنم،اما خیلی سعی میکنم کنترل کنم خودمو،تا حدودی هم موفق بودم که بتونم نزنمشون،. از م ...

راستی عزیزم چند سالته بچه هات چند سالشونه

من خودم 28 سالمه پسرام یکی 8 سالشه. یکی دیگه 3 ماه دیگه میشه 2 سالش

2706