2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بيايين شوهر منو ببرين يه هفته باهاش زندگي كنين

قول ميدم يه هفته نشده سكته كاملو زدين😏🤭😁

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
2714

همه ی مردا همینن

همین امشب ی دست دعوا گرفتیم

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

یکی شو دارم

دیوونه ام کرده

کافیه اعتراض کنم یا از خودم دفاع کنم اونم بدون اینکه بی احترامی کنم بهش حتی برو باباهم نمیگم

ولی یه جنگ درست میکنه و تا ده روز کشش میده

دیووونه ام کرده

سره چیزای الکی 

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
بيايين شوهر منو ببرين يه هفته باهاش زندگي كنين قول ميدم يه هفته نشده سكته كاملو زدين😏🤭😁

نه بابا شوهرمن بیشعورتره.هنوزم نیومده خونه.دلش میخادوقتیم اومدبا روی باز بری استقبالش

2706