2726
ببخشین ولی شما راظین از زایمانتون؟ینی محل بخیه با قبلش براتون فرقی نکرده؟

اره راضی‌بودم پمپ دردداشتم سخت نبود

فقط یهویی شدهیشکیوندیدم شهرغریب

اگه چیزی میشداتاق عمل هیچ

جاش مونده 

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره راضی‌بودم پمپ دردداشتم سخت نبود فقط یهویی شدهیشکیوندیدم شهرغریب اگه چیزی میشداتاق عمل هیچ ...

ینی چی جاش مونده؟؟

من چیکار کنم بخیه هام سریع خوب بشن؟؟

پمپ درد برا کی موقع زایمان؟؟

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
اره راضی‌بودم پمپ دردداشتم سخت نبود فقط یهویی شدهیشکیوندیدم شهرغریب اگه چیزی میشداتاق عمل هیچ ...

اهان چون من خودم طبیعی دوس دارم .دوربریا خیلی میترسونن.مرسی عزیزم❤

عاشقتم پرنسایه من😙

آره داشته باشی خوبه. اگه منزلتون نداره میتونید مدل سیار از داروخانه تهیه کنید. هربار هم دستشویی رفتید بعدش با سشوآر ملایم اون نواحی رو خشک کنید به بهبود زودتر خیلی کمک میکنه

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
ینی چی جاش مونده؟؟ من چیکار کنم بخیه هام سریع خوب بشن؟؟ پمپ درد برا کی موقع زایمان؟؟

زایمانم سزارین بوده

پمپ دردودکترخودش میدونه کی بزنن من نفهمیدم تواتاق عمل زدن یاکی.

بخیه خوب شه غذای مقوی بخوربه بدنتم بستگی داره 

بضیاجاش معلومه بضیاکمتر

جاش مونده ینی یه خط صاف دیگه بریدن

من توالت فرنگی نبود بعداز زایمانم خیلی اذیت شدم

وای منم وحشتناک بود من بعد زایمان بچم کم خونی داشت یه بیمارستان بستری بودپسرم من رو صندلی می‌خوابیدم تخت نداشت خیلی عذاب کشیدم تمام بخیه هام روزای اول دونه دونه می‌ریخت آخرم عفونت کرد باپومادو بتادین بابدبختی خوب شد ولی جای بخیه هام معلومه 

چرا بسته بندی کنی: زایمان طبیعی با توالت ایرانی بخیه رو باز نمیکنه

تا چهل روز فرنگی استفاده میکردم از ایرانی وحشت داشتم بخاطر بخیه هام

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
اهان چون من خودم طبیعی دوس دارم .دوربریا خیلی میترسونن.مرسی عزیزم❤

قربانت

طبیعی هابعداززایمان حالشون بهترازمابود

فقط قبلش اذیت میشن

بسلامت دنیابیاریش 🌹

زایمانم سزارین بوده پمپ دردودکترخودش میدونه کی بزنن من نفهمیدم تواتاق عمل زدن یاکی. بخیه خوب شه غذ ...

اها شما سز هستی

من طب بودم

فک‌کردم با طبیعی میگی کار کردم خاستم بگم هنر کردی😁😁😁ولی جدا باسز چجور کار کردی خم و رست شدی

توالت فرنگی ک برا سز واجب نیس

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2706