2737
2734

بزرگان که خوابن ، اقوام کوچک باهم چت میکنن .... یه چیزایی میگن من احساس کردم رفتم خواب اصحاب کهف 😑 البته بعضیاشو خودم بلد بودم 🤔

به مترجم نیازمندیم 😑

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

میگن مادربزرگا نگن نوم خوشگله بگن کیوته 😂 تا یکی پست میفرسته میگن ساچ ع فاکینگ واو 😐😐😐😐😐😐

یعنی چی آخههههههه

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چی فتنه‌اس از گروه خونوادگی درمیاد. 

من که از همشون لفت دادم😊

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2728

خداوند رو شاکرم این گروه ها رو نداریم😂

دو تا گروه دارم. ک  یکی فقط خودم و مادرشوهرم و خواهرشوهرم 

یدونم خودم مامانم و ابجیم 

تامام

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
میگن مادربزرگا نگن نوم خوشگله بگن کیوته 😂 تا یکی پست میفرسته میگن ساچ ع فاکینگ واو 😐😐😐😐😐😐 یع ...

دهه هشتادین؟🙄

نیست  نشان  زندگی  تا   نرسد   نشان   تو♡°•°•°•°•
2738
میگن مادربزرگا نگن نوم خوشگله بگن کیوته 😂 تا یکی پست میفرسته میگن ساچ ع فاکینگ واو 😐😐😐😐😐😐 یع ...

فاکینگ رو توو جمع بزرگا میگن؟ 

یکم خونواده هاشوم کم کاری نکردن توو تربیتشون؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چی بگو من هستم

فقط یه امتیاز مثبت دارم میدونم کراش چیه 😂😂😂 از هر ده تا کلمه یازده تاش کراشه😑

2706