2737
2739
عنوان

خبر خبر ع پایتخت 6براتون اوردم😍

698 بازدید | 21 پست

❌«پایتخت ۶» در نوروز ۹۹ تمام نمی‌شود/ قسمت آخر طلب مخاطبان!

🔺سیروس مقدم اعلام کرد قسمت پایانی مجموعه «پایتخت ۶» بعد از تعطیلات نوروز ۹۹ و در اولین روزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضعیت عادی کند، ساخته می‌شود./ مهر

🌗صرفا جهت اطلاع:

شاید باورتون نشع ولی این ایموجی 🙏🏻 برای تشکر کردن و دعا نیست بلکه به معنیع بزن قدشع🔫😹یه عمر هممون ایسگا شدیم😹

آره خونده بودم

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میدونم حوصلت تو قرنطینه 😖سر رفته میتونی به آخرین تاپیکم سر بزنی و داستان واقعی دختری ک تو هفت سالگی ازدواج کرده و زندگی سختی رو تحمل کرده رو بخونی 😍

نظرت برام مهمه دوست خوبم 🙏😘

حتی افرادی که معتقدند سرنوشت همه از قبل مشخص شده و قابل تغییر نیست ، موقع رد شدن از خیابان ، دوطرف آن را نگاه می کنند...                                                                                                                استیون هاوکینگ
2738

یعنی چی؟؟ قسمت اخرشو نساختن؟؟؟؟ این هفته تموم نمیشه ؟؟؟؟ متوجه نشدم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706