2726
عنوان

حاضرید باهمچین ادمی ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 110 پست
ولی پسره واقعا خوب باشه.. بعد یه خواستگار دیگه هم داشته باشی با خانواده عالی و باکلاس خودشم خوب به د ...

دومی دیگه

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودشم دانشجو هیچی نداره. خوش اخلاق

نه اصلا 

تو این دوره با کسی که هیچی نداره نمیشه زندگی کرد یه زمانی میگفتن باهم دیگه زندگی رو میسازیم ولی الان نمیشه اگه هیچی نداشته باشه همه ش درجا میزنین

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️
ولی پسره واقعا خوب باشه.. بعد یه خواستگار دیگه هم داشته باشی با خانواده عالی و باکلاس خودشم خوب به د ...

دومی😂

من الان با دوس پسرم دعوا کردم کلا هرکی غیر اون😂😂

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2728
واقعا؟ خب دومی عاشقش نیستی ولی میدونی بهترین عروسیو برات میگیرن و خیلی برات ارزش قائلن

یه مدت باهم صحبت کنین و برید و بیاید بعد ببین حست چی میگه

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️
پس عشق چی میشه این وسط😂

عشق مقدسه امروزیا ک عاشق نمیشن 

بیشتر ب نظرم تلقینه و وابستگی

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
دومی😂 من الان با دوس پسرم دعوا کردم کلا هرکی غیر اون😂😂

😂😂😂😂 من این مورد اول ک گفتم بعد کلی اذیت از طرف خانوادش بیخیال هم شدیم ولی گفت چندسال صبر کن شرایطم جور بشه باهم ازدواج کنیم.. حالا موندم برم ب مورد دوم یا صبرکنم برااولی

واقعا؟ خب دومی عاشقش نیستی ولی میدونی بهترین عروسیو برات میگیرن و خیلی برات ارزش قائلن

اولی شرایط مناسب نداره کلا بیخیالش شو

دومیم دوست نداری بیخیال شو

عجله نکن عزیزم

لباس نیست که ببینی کدوم اندازست بخری

ازدواج خیلی مهمه کوچکترین سهل انگاری ی عمر پشیمانی به بار میاره

عشق چیه بخوره تو سرم

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706