1711
1707

بزار

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  👼🏻👼🏻خدا جونم ممنونم که بهترین هدیه عیدمون رو بهمون دادی هیچی اندازه اینکه بفهمیم یه فندق کوچولو‌ داره تو شکم من وول میخوره خوش حالمون نمیکرد😻 منو بابایی منتظرتیم خوشگلم زودی سالم و سلامت بیا پیش ما 😻😻🎂👼🏻 خدایا هزاران بار شکرت😍😍 از دست و زبان که برآید/ کز عهده شکرش به در آید🧚🏻‍♀️۹۸/۱۲/۲۵    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️امروز ضربان قلبتو شنیدم فندق کوچولوی مامانی۹۹/۰۱/۱۶❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍                                                     مامان به قربونت بره امروز چقد بزرگتر شده بودیییی همش دست و پاتو تکون میدادی و با لگد میزدی ب شکمم ولی چون خیلی ضربه هات ریزه میزه بود من فقط داخل مانیتور میدیدم و حسش نمیکردم رو‌شکمم ...مامانی دکتر گفت که احتمالا شازده پسر باشی😘❤️۹۹/۰۲/۱۶                          یه دعا از طرف من و نی نی😍🤲🏻 خدا جونم به حق بانو فاطمه زهرا و بی بی زینب که بهترین مامانای دنیا بودن هر کسی که نی نی میخواد یدونه سالمشو بده بهش تا لذت مادر بودن رو بچشه خدا جونم هر کسی که گل پسر میخواد بهش بده و هر کسی هم که گل دختر میخواد بهش بده❤️❤️❤️ الهی آمین 

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1718
1665
1709

خود اون ادمه

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1651