2737
2734
عنوان

من چیکار کنم از دست این خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 50 پست

ول کن دوست داری تواین وضعیت براخودت دردسردرست کنی یه باربهش گفتی کافی بود فقط برااینکه بدونه فهمیدی دیگه لازم نیست انقدرمته به خشخاش بزاری بیخیال شو

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دهاتی کلمه خوبی نیس؛ زشته اینجور حرف زدن در حد ی خانم خوب و باوقار نیست؛

دوم این ک کار جاریت ب شدت زشت بوده، ولی بیخیال باش وظیفه ای دگ ب گردنت نیس. تو اون چیزی ک باید رو انجام دادی

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍

خوب شوهرت راست میگه یذره سیاست داشته باش مردا رو قاطی نکن خودتم از چش ننداز شوهرت فک میکنه دعواییی جاریتو دیدی گلایه کن خودتون زنونه مسیله رو حل کنید با جاریتم با آرامش حرف بزن تا شرمنده بشه

ب کسی چ مربوطه اخه من خودم پریروز خونه خاهر شولرم بودم

یعنی چی به کسی چه مربوط ؟

دقیقا چیزی هست که به همه ربط داره 

اکثرا مرلجع هم گفتن کسی که قرنطینه میشکنه و باعث مبتلا شدن افراد دیگه میشه حکم قتل عمد محسوب میشه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2738
دیگه متوجه شده بود چقد زشت بوده کار جاریت  دیگه نباید کشش میدادی  شما هم نرو دیگه خونشون ...

بخدا منتظرم شام بدم بهش نمیره فقط بعد دورشونو خط بکشم 

من ۱۹ سالمه جاریم ۳۱ سالشه یه ذره عقل نداره ..همیشه کاراشو رفتاراش رو بی عقلیه

بخدا منتظرم شام بدم بهش نمیره فقط بعد دورشونو خط بکشم  من ۱۹ سالمه جاریم ۳۱ سالشه یه ذره عقل ن ...

اصلا شامم نده ... 

عقل نداره انگار ... 

تو هم سر ب سر شوهرت نذار ... 

ولش کن گلم

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

ما دهاتی ها اگه نبودیم شما شهری ها از گرسنگی میمردید😏😏

برات گزارش زدم.بی فرهنگِ عقب افتاده، تا دیگه دهاتی رو فحش و توهین ندونی

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
دیگه خیلی کشش دادی چون

شوهرم اصلا به رو خودش نیاورد فک کرد من نشنیدم الکی گفت کسی چیزی نگفته واسه همین بیشتر ناراحت شد و عصبی ..اگه بهم میگفت آره تو راست میگی آروم میشدم ولی برعکس گفت اون راست میگه

هه مثل شوهر من طرف جاریته اینا انگار عاشق جاریامون شدن😂

آخ آخ خیلی حس بدیه.من چند سال پیش شوهرم وقتی باهم قهر بودیم به جاریم گفت تو زن ایده الی هستی.درسته بعدش به غلط خوردن افتاد ولی خییییلیییی بد دلم شکست.بعدا بهم گفت که میخاستم حرصت بدم  

2706