2726
عنوان

من چیکار کنم از دست این خانواده

704 بازدید | 50 پست

چند روز پیش رفتیم خونه برادر شوهرم بعد جاریم بلند شد شروع کرد به غذا پختن ..

بعد منو شوهرمم تصمیم گرفتیم یه روز دعوتشون کنیم ..

امروز شوهرم زنگ زد به برادرش گفت فردا بیاین واسه شام داداشش گفت نه دستت درد نکنه و سرم شلوغه هنوز حرفش تموم نشده بود شنیدم جاریم به شوهرش گفت (دعوتشون کردیم خونمون شام خوردن نمیخوان دعوتمون کنن؟!)

منم حالم ازش بهم خورد با این طرز فکرش و این عقل کمش ..

وقتی مکالمشون تموم شد به شوهرم گفتم لیلا چرا اینطوری حرف زد گفت چی گفت ..میخواست خودشو بزنه به اون راه منم گفتم خودت میدونی چی گفته ..

تو دلم یه عالمه غر زدم به زنه و هی به شوهرم گفتم لیلا خیلی بیشعوره و داهاتی بودنشو نشون داد و....شوهرم هی میگفت راست میگه و با من اعصاب خرابی میکرد ولی من نفهمیدم با من چش بود 

خواستم پیام بدم برادر شوهر بهش بگم ما که میخواستیم شما رو دعوت کنیم این حرف چی بود زنت زد ..شوهرم گوشی رو گرفت با عصبانیت گفت میخوای داداشم لیلارو بزنه و دعوا کردیم باهم ..

خانوادش اینجور آدمایی ان رو مخن اعصاب خورد کنن ..

الان شوهرم از دست من ناراحته مگه من چیکار کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با عرض شرمندگی این دعوا حقته 

ادمی که تو این شرایط مهمانی میره و میگیره این کمترین مجازاتشه 😒😒

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706